Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
When You Finish Saving The World (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

When You Finish Saving The World (2023)

Jan. 20, 2023USA88 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głosowanie

Opis filmu

When You Finish Saving the World cały film online to amerykański komediodramat z 2022 roku, który został napisany i wyreżyserowany przez Jessego Eisenberga w jego debiucie fabularnym. Na pewno kojarzycie go z roli w The Social Network, zreszta tam jako aktor pokazał się z bardzo dobrej strony. Został doceniony za aktorstwo dlatego czekamy na ocenę w debiucie reżyserkim.

Jesse Eisenberg zadebiutował jako reżyser ale jest znanym aktorem, który zagrał w takich filmach jak „The Social Network”, „Zombieland” czy „Batman v Superman: Dawn of Justice”.

Fabuła w When You Finish Saving the World film online

Aktor który grał w Stranger Things postać Mike czyli tytułowy bohater Ziggy – Finn Wolfhard staje się popularnym streamerem muzycznym. Uciekając od problemów chce tworzyć swoją społeczność. Następnie pojawiają się różnego rodzaju wątki zaczynając od rodziny jak i problemów z dorastaniem i zrozumieniem.

Muzyka When You Finish Saving the World cały film online

Muzykę do When You Finish Saving the World skomponował Trent Reznor z zespołu Nine Inch Nails, który jest znanym kompozytorem muzyki filmowej. Reznor wcześniej współpracował z Eisenbergiem przy filmie „The Social Network”.

Główna aktorka w filmie online

Julianne Moore to amerykańska aktorka, która urodziła się w 1960 roku w Fayetteville w stanie Carolina Północna. Zdobyła uznanie publiczności i krytyków filmowych za swoje role w takich filmach jak „Godziny” (2002), „Daleko od nieba” (2002), „Still Alice” (2014) czy „Zaginiona dziewczyna” (2014).

Moore otrzymała pięć nominacji do nagrody Oscara, a wygrała jedną za rolę w „Still Alice”. Zdobyła również dwie nagrody Złotego Globu, a także Nagrodę BAFTA, Nagrodę Emmy i Nagrodę SAG.

W swojej karierze aktorskiej Moore przeważnie gra role kobiet silnych, złożonych emocjonalnie i często niestandardowych. Jest również aktywna w pracy charytatywnej, zwłaszcza w działalności na rzecz walki z AIDS i popularyzacji literatury dla dzieci.

Moore jest uważana za jedną z najwybitniejszych aktorek swojego pokolenia, a jej talenty aktorskie i zaangażowanie społeczne są bardzo cenione przez fanów i krytyków na całym świecie.

Odbiór krytyków i publiczności

When You Finish Saving the World otrzymał pozytywne recenzje krytyków i publiczności. Krytycy chwalili film za wspaniałą obsadę, dobry scenariusz i reżyserię oraz doskonałą muzykę. Publiczność doceniła film za jego szczerość i emocjonalną siłę.

Uczucia oglądających

Oglądający film często komentują, że film porusza wiele ważnych tematów, takich jak rodzina, relacje międzyludzkie i poszukiwanie szczęścia. Widzowie doceniają również wspaniałą grę aktorską całej obsady oraz emocjonalną siłę filmu.

When You Finish Saving The World (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
Tytuł oryginału When You Finish Saving The World
IMDb Rating 5.6 2,135 głosów
TMDb Rating 6.36 25 głosów

Podobne tytuły

Znachor (2023)
Heaven in Hell (2023)
Miało Cię nie być (2023)
Tyle, co nic (2023)
NYAD (2023)
Kot w butach: Ostatnie życzenie (2022)
Filip
W głowie się nie mieści 2 (2024)
Koliber 2022
Chłopi (2023)
Rój (2023)
Nóż w nocnej ciszy (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda