Co się dzieje?

Trailer: U ciebie czy u mnie? (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 274 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
U ciebie czy u mnie? (2023)

U ciebie czy u mnie? (2023)

Dwoje ludzi, dwa miasta, jedna ostatnia szansa.Feb. 10, 2023USA109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głosowanie

Opis filmu

U ciebie czy u mnie cały film to zabawna i pełna emocji komedia romantyczna, która wciąga widza w świat dwóch najlepszych przyjaciół, którzy postanawiają zamienić swoje mieszkania na tydzień. Głównymi bohaterami filmu są Reese Witherspoon w roli Rachel oraz Ashton Kutcher jako Owen. Rachel to ambitna i pracowita kobieta, która jest szczęśliwą właścicielką swojego mieszkania w centrum miasta. Owen z kolei to przystojny i rozrywkowy mężczyzna, który mieszka w przytulnym mieszkaniu na przedmieściach.

Gdy Rachel i Owen przypadkiem spotykają się po latach, od razu dostrzegają, że ich życie zmieniło się diametralnie. Rachel pracuje w prestiżowej firmie prawniczej, jest związana z przystojnym partnerem i ma wszystko, czego potrzebuje. Owen natomiast jest zadowolony z pracy w lokalnym barze i nie ma poważnych planów na przyszłość. Mimo to, obaj zdecydowali się na wymianę mieszkań, by spędzić czas w nowym otoczeniu i odnaleźć swoją równowagę życiową.

Wraz z zamianą mieszkań, Rachel i Owen poznają nowych ludzi i doświadczają różnych sytuacji. Rachel spotyka sąsiada, który pomaga jej odkryć ukryte talenty, a Owen nawiązuje nowe znajomości w lokalnym barze, gdzie poznaje kogoś, kto sprawia, że jego życie zaczyna nabierać sensu. Mimo że początkowo wymiana mieszkań wydaje się być prostym pomysłem, to z czasem Rachel i Owen odkrywają, że zamiana miejsca zamieszkania wpływa na ich codzienne życie i zmienia ich perspektywę.

Wraz z upływem czasu Rachel i Owen zaczynają uświadamiać sobie, że to, czego szukają, jest już w zasięgu ich ręki, ale muszą odważyć się na podjęcie decyzji, która może zmienić ich życie. „U Ciebie czy u Mnie” to pełna humoru i emocji opowieść o dwóch przyjaciołach, którzy odkrywają, że czasami trzeba zmienić swoje otoczenie, by zobaczyć, co naprawdę jest ważne w życiu.

Obsada U ciebie czy u mnie cały film

Reese Witherspoon i Ashton Kutcher, którzy odgrywają główne role w filmie „U Ciebie czy u Mnie”, to znani i utalentowani aktorzy z dużym doświadczeniem w przemysle filmowym. Witherspoon zdobyła sławę dzięki swoim rolom w takich filmach jak „Legally Blonde”, „Walk the Line” i „Wild”. Jest laureatką nagród takich jak Oscary, Złote Globy i nagrody Emmy. Kutcher z kolei zasłynął głównie dzięki rolom w sitcomach takich jak „That ’70s Show” i „Two and a Half Men”. Jest także producentem i przedsiębiorcą, który ma na swoim koncie wiele udanych projektów.

Reżyserka filmu U Ciebie czy u mnie

Reżyserką „U Ciebie czy u Mnie” jest Aline Brosh McKenna, która jest znana przede wszystkim jako scenarzystka. Napisała scenariusze do takich filmów jak „Diabeł ubiera się u Prady”, „27 sukienek” i „We Bought a Zoo”. „U Ciebie czy u Mnie” to jej debiut reżyserski, który z pewnością będzie interesującym punktem na jej artystycznej drodze. McKenna udowodniła, że potrafi stworzyć zabawne i poruszające historie, które są w stanie zainteresować widzów na całym świecie.

U ciebie czy u mnie? (2023)
U ciebie czy u mnie? (2023)
U ciebie czy u mnie? (2023)
U ciebie czy u mnie? (2023)
U ciebie czy u mnie? (2023)
U ciebie czy u mnie? (2023)
U ciebie czy u mnie? (2023)
Tytuł oryginału Your Place or Mine
IMDb Rating 5.6 20,842 głosów
TMDb Rating 6.365 336 głosów

Podobne tytuły

Ślub doskonały (2023)
Skołowani 2023
Powodzenia, Leo Grande (2022)
Zabójcze wesele 2023
Czarna owca (2021)
Biały szum (2022)
Masz ci los! (2023)
Poprzednie życie (2023)
W głowie się nie mieści 2 (2024)
When You Finish Saving The World (2023)
Porady na zdrady 2017
Porady na zdrady 2 (2023)

(7) comments

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda