Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 1127 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
Transformers: Przebudzenie bestii
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Transformers: Przebudzenie bestii

Jun. 07, 2023
Twoja ocena: 0
10 1 głosowanie

Opis filmu

„Transformers: Przebudzenie Bestii” online to najnowsza odsłona kultowej serii filmów o walce o przetrwanie cybertrońskich robotów. Film został wyreżyserowany przez Stevena Caple’a Jr. i powstał w oparciu o scenariusz Darnella Metayera oraz Josha Petersa. „Przebudzenie Bestii” to film, który przenosi akcję do przyszłości, w której ludzkość walczy o przetrwanie na zmęczonej klimatycznie Ziemi.

Fabuła filmu skupia się na nowych bohaterach i wydarzeniach, które rozgrywają się w Nowym Jorku. Dokładnie w 1994 roku, 14 lat po wydarzeniach z „Transformers: Upadłych”, a przed wydarzeniami z pierwszego filmu. Głównym bohaterem jest Noah, którego w roli zagrał Anthony Ramos. Noah to młody chłopak, który mieszka w getcie i marzy o ucieczce z niego. Pewnego dnia, zostaje uwikłany w walkę między Autobotami a Deceptikonami. Stawką jest tajemniczy artefakt, który może mieć kluczowe znaczenie dla losów Ziemi.

W trakcie walki, Noah poznaje Bestię, tajemniczego robota, który w swej postaci kryje wiele zagadek. Okazuje się, że Bestia jest jednym z najpotężniejszych robotów na świecie i posiada niezwykłą moc, którą chcą wykorzystać Deceptikony. Noah, wspierany przez swoich przyjaciół oraz przez wiernych Autobotów, staje do walki z potężnymi wrogami i walczy o to, aby zapobiec zagładzie Ziemi.

„Transformers: Przebudzenie Bestii” online to film, który zawiera wiele elementów typowych dla serii, takich jak widowiskowe sceny walk robotów, niesamowite efekty specjalne i wspaniałą muzykę. Jednocześnie, twórcy zadbali o to, aby film zawierał wiele nowych elementów, które wzbogacają historię o kolejne wątki i tajemnice. Pojawiają się nowe postaci, takie jak Max, grana przez Dominique Fishback, oraz Gruby, w którego wcielił się Ronny Chieng. Fabuła filmu rozwija się w ciekawy i niespodziewany sposób, co zapewnia wiele emocjonujących zwrotów akcji.

Ciekawostki o Transformers Przebudzenie Bestii online

Warto zwrócić uwagę na oprawę wizualną, która w „Transformers: Przebudzenie Bestii” jest szczególnie imponująca. Wszystkie sceny powodują uśmiech na twarzy odbiorcy! Robot Bestia prezentuje się imponująco. Dodatkowo, muzyka autorstwa Hansa Zimmera jest nie tylko wspaniała, ale również doskonale wpisuje się w klimat filmu. Dla każdego kinomaniaka to prawdziwa gratka!

Transformers: Przebudzenie bestii
Tytuł oryginału Transformers: Przebudzenie bestii

Reżyser

Obsada

Peter Cullen isOptimus Prime (voice)
Optimus Prime (voice)
Ron Perlman isOptimus Primal (voice)
Optimus Primal (voice)
Michelle Yeoh isAirazor (voice)
Airazor (voice)
Pete Davidson isMirage (voice)
Mirage (voice)
Peter Dinklage isScourge (voice)
Scourge (voice)
Liza Koshy isArcee (voice)
Arcee (voice)
John DiMaggio isStratosphere (voice)
Stratosphere (voice)

Podobne tytuły

Kot w butach: Ostatnie życzenie (2022)
Piotruś Pan i Wendy 2023
Psy 1992
Alias 2023
Furioza 2
Bad Boys for Life (2020)
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 2016
Chupa 2023
Kobiety mafii 2 (2019)
The Flash
Gran Turismo (2023)
Looper – Pętla czasu 2012
×
Ktoś właśnie ogląda