Co się dzieje?

Trailer: Niezniszczalni 4 2023
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Niezniszczalni 4 2023

Niezniszczalni 4 2023

Sep. 22, 2023
Twoja ocena: 0
10 1 głosowanie

Opis filmu

„Niezniszczalni 4” online to amerykański film akcji z 2023 roku, kontynuacja serii „Niezniszczalni”. W filmie ponownie pojawiają się ikony kina akcji, takie jak Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren czy Randy Couture, a także nowe nazwiska, jak Andy Garcia czy Megan Fox. Film jest pełen szybkich samochodów, strzelanin, walk wręcz i eksplozji, a wszystko to podane w charakterystycznym stylu serii.

Fabuła filmu Niezniszczalni 4

Akcja filmu rozgrywa się w Las Vegas, gdzie bohaterowie zostają wplątani w spisek mający na celu przejęcie kontroli nad miastem przez niebezpiecznych przestępców. Ekipa Expendables musi zrobić wszystko, aby powstrzymać plany złoczyńców i uratować miasto przed ich złowrogimi planami.

Obsada filmu Niezniszczalni 4

Głównymi postaciami w filmie są Barney Ross, granym przez Sylvestra Stallone, oraz Lee Christmas, w wykonaniu Jasona Stathama. Oprócz nich w obsadzie pojawiają się również Dolph Lundgren jako Gunner Jensen, Randy Couture jako Toll Road oraz nowe nazwiska, jak Andy Garcia czy Megan Fox.

Tematyka Niezniszczalni 4 film online

Głównym tematem „Tężyzny fizycznej 4” jest walka z przestępczością i obrona miasta przed złoczyńcami. W filmie pojawiają się także wątki dotyczące przyjaźni, lojalności i oddania, a także przemijania czasu i starzenia się bohaterów.

Reżyseria i scenariusz

Reżyserem filmu jest Scott Waugh, znany m.in. z filmu „Need for Speed”, a scenariusz napisali Spenser Cohen i Leo Zhang.

Obsada filmu Niezniszczalni 4 to same gwiazdy światowego kina

Głównymi postaciami w filmie są znowu „starzy wyjadacze” kina akcji, takie jak Sylwester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren oraz Randy Couture. Do obsady dołączyli także nowi aktorzy, w tym Andy Garcia, Megan Fox czy Curtis „50 Cent” Jackson.

Efekty dają popalić w filmnie Niezniszczalni 4 film online

Jak na film akcji przystało, „Niezniszczalni 4” oferuje wiele widowiskowych scen z użyciem efektów specjalnych, w tym samochodowych pościgów, wybuchów i walk wręcz. Muzykę do filmu skomponował Brian Tyler, znany z pracy przy takich filmach jak „Szybcy i wściekli” czy „Avengers: Era Ultrona”.

Wydźwięk filmu Niezniszczalni 4

Odbiór filmu Premiera Niezniszczalni 4 odbyła się w styczniu 2023 roku. Jak na razie film ten spotkał się z mieszanymi recenzjami krytyków. Niektórzy zwracają uwagę na to, że film nie przynosi nic nowego i jest przewidywalny, natomiast inni podkreślają, że dla fanów kina akcji jest to solidna rozrywka z zaskakująco dobrym zakończeniem.

Podsumowanie

Niezniszczalni to kolejna część popularnej serii filmów akcji, która dostarcza mnóstwo widowiskowych scen i efektów specjalnych. Pomimo pewnych niedociągnięć, film z pewnością zadowoli fanów gatunku i doda trochę adrenaliny do ich życia. Warto zwrócić uwagę na to, że mimo że bohaterowie serii zaczynają się starzeć, to wciąż potrafią zapewnić mocne wrażenia i pokazać, że akcja nie ma wieku.

Tytuł oryginału The Expendables 4

Reżyser

Scott Waugh
Reżyser

Obsada

Podobne tytuły

Marvels (2023)
Monster (2023)
Assassin (2023)
Inside (2023)
Kokainowy miś (2023)
Krzyk VI (2023)
John Wick 3 (2019)
John Wick 5
Les Trois Mousquetaires: D’Artagnan 2023
O psie, który jeździł koleją (2023)
Menu (2022)
Avatar Istota wody (2022)

(3) comments

  • Enchantress 30/05/2023

    fantastyczna jakość recenzji i bardzo szybkie ładowanie – co więcej można chcieć?

  • Mamusiu nie teraz 31/05/2023

    świetna wyszukiwarka filmów i seriali, ja znalazłem sobie

  • Nie muszę już przeglądać dziesiątek stron z filmami, bo na tej znajdę wszystkie informacje, wszystko co czego potrzebuję i wyszukam sobie recenzje, polecam

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda