Co się dzieje?

Trailer: Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)

Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)

Aug. 30, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głosowanie

Opis filmu

Bez litości 3 cały film online to nadchodzący amerykański film akcji w reżyserii Antoine’a Fuqua. Wiele osób zadaje to samo pytanie: Bez litości 3 gdzie obejrzeć? Jako, że jst to kontynuacja filmu Bez litości 2 z 2018 roku, który został oparty na serialu telewizyjnym o tej samej nazwie. Film ma śledzić postać Roberta McCalla, emerytowanego operatora CIA, który teraz pracuje jako kierowca Lyft i wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc potrzebującym.

Denzel Washington ponownie wcieli się w rolę Roberta McCalla w filmie Bez litości3. Portret Washingtona w roli McCalla został doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków, a wielu z nich chwaliło jego zdolność do wniesienia do postaci zarówno intensywności, jak i człowieczeństwa.

Akcja filmu Bez litości 3 cały film online

Akcja filmu rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z filmu Bez litości 2. McCall nadal pracuje jako kierowca Lyft, ale stał się również mentorem dla młodej kobiety o imieniu Samantha, granej przez Zendayę. Samantha jest nastolatką z problemami, która wpadła w kłopoty z niewłaściwym towarzystwem. McCall bierze ją pod swoje skrzydła, ucząc ją, jak się bronić i pomagając jej wrócić na właściwe tory.

Kiedy McCall i Samantha pracują razem, natrafiają na nowe zagrożenie. Do Stanów Zjednoczonych przybyła grupa międzynarodowych zabójców, którzy obierają sobie za cel wysoko postawione cele. McCall musi wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, aby ich powstrzymać, zanim zdążą wykonać swoją śmiertelną misję.

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów Bez litości 3 jest powrót reżysera Antoine Fuqua. Fuqua znany jest z pracy nad takimi filmami akcji jak Dzień treningowy, Strzelec i Siedmiu wspaniałych. Ma on talent do tworzenia intensywnych, trzymających w napięciu sekwencji akcji, a w „Equalizerze 3” z pewnością znajdzie się ich mnóstwo.

Nowości w serii

Innym ciekawym aspektem filmu jest dołączenie do obsady Zendayi. Zendaya to wschodząca gwiazda Hollywood, znana z takich filmów jak Spider-Man: Homecoming i The Greatest Showman, a także z serialu telewizyjnego Euphoria. Jej obsada w Bez litości 3 z pewnością wniesie nową energię do franczyzy.

Bez litości 3 gdzie obejrzeć?

Ogólnie rzecz biorąc, Bez litości 3 zapowiada się na ekscytujący dodatek do gatunku kina akcji. Dzięki powrotowi Denzela Washingtona i Antoine’a Fuqua oraz dołączeniu do obsady Zendayi, film z pewnością przyciągnie szeroką publiczność. Fabuła filmu, w której McCall opiekuje się nastolatkiem z problemami i stawia czoła grupie międzynarodowych zabójców, z pewnością dostarczy wielu emocji i akcji. Zarówno fani poprzednich filmów, jak i nowicjusze z pewnością będą zadowoleni z najnowszej części.

Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)
Tytuł oryginału The Equalizer 3

Podobne tytuły

Święty (2023)
Pitbull. Nowe Porządki 2016
Piotruś Pan i Wendy 2023
Bad Boys for Life (2020)
Niezniszczalni 4 2023
Diuna 2 (2023)
Sala samobójców. Hejter 2020
Botoks (2017)
Gad (2023)
Strażnicy Galaktyki: Volume 3 2023
Wyrwa (2023)
Król dopalaczy (2023)

(9) comments

 • Leśniczy 30/05/2023

  Uwielbiam, jak łatwo można wyszukiwać filmy na tej stronie i wybierać według gatunku czy roku produkcji

 • Muscleman 31/05/2023

  Fajne, że na tej stronie można znaleźć filmy z różnych lat, przypomina mi się jak pierwszy raz oglądałem psy z Bogusiem Lindą

 • to tylko (albo i aż) wyszukiwarka ale za to mega dużo pozycji i cały czas beze aktualizują dla mnie 8.5/10

 • Ptaszyna 03/06/2023

  Uwielbiam, jak łatwo można wyszukiwać filmy na tej stronie i wybierać według gatunku czy roku produkcji

 • Damn Incident Story 04/06/2023

  bardzo wygodne, że można wyszukać filmy online na różnych urządzeniach, strona responsywna ale niech popracują nad ilością filmów do wyszukiwania

 • Florian Mróz 04/06/2023

  Fantastyczna strona dla miłośników filmów, w końcu mogłem znaleźć tutaj heaven in hell i przeczytać trochę więcej o filmie

 • Leonardo 05/06/2023

  dobra, to bardziej wyszukiwarka filmów ale i tak warta ceny

 • Mój świat 05/06/2023

  niby spoko ale brakuje trochę filmów 😀

 • Jadwiga Zielińska 05/06/2023

  dobra, to bardziej wyszukiwarka filmów ale i tak warta ceny

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda