Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)

Aug. 30, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu

Bez litości 3 cały film online to nadchodzący amerykański film akcji w reżyserii Antoine’a Fuqua. Wiele osób zadaje to samo pytanie: Bez litości 3 gdzie obejrzeć? Jako, że jst to kontynuacja filmu Bez litości 2 z 2018 roku, który został oparty na serialu telewizyjnym o tej samej nazwie. Film ma śledzić postać Roberta McCalla, emerytowanego operatora CIA, który teraz pracuje jako kierowca Lyft i wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc potrzebującym.

Denzel Washington ponownie wcieli się w rolę Roberta McCalla w filmie Bez litości3. Portret Washingtona w roli McCalla został doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków, a wielu z nich chwaliło jego zdolność do wniesienia do postaci zarówno intensywności, jak i człowieczeństwa.

Akcja filmu Bez litości 3 cały film online

Akcja filmu rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z filmu Bez litości 2. McCall nadal pracuje jako kierowca Lyft, ale stał się również mentorem dla młodej kobiety o imieniu Samantha, granej przez Zendayę. Samantha jest nastolatką z problemami, która wpadła w kłopoty z niewłaściwym towarzystwem. McCall bierze ją pod swoje skrzydła, ucząc ją, jak się bronić i pomagając jej wrócić na właściwe tory.

Kiedy McCall i Samantha pracują razem, natrafiają na nowe zagrożenie. Do Stanów Zjednoczonych przybyła grupa międzynarodowych zabójców, którzy obierają sobie za cel wysoko postawione cele. McCall musi wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, aby ich powstrzymać, zanim zdążą wykonać swoją śmiertelną misję.

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów Bez litości 3 jest powrót reżysera Antoine Fuqua. Fuqua znany jest z pracy nad takimi filmami akcji jak Dzień treningowy, Strzelec i Siedmiu wspaniałych. Ma on talent do tworzenia intensywnych, trzymających w napięciu sekwencji akcji, a w „Equalizerze 3” z pewnością znajdzie się ich mnóstwo.

Nowości w serii

Innym ciekawym aspektem filmu jest dołączenie do obsady Zendayi. Zendaya to wschodząca gwiazda Hollywood, znana z takich filmów jak Spider-Man: Homecoming i The Greatest Showman, a także z serialu telewizyjnego Euphoria. Jej obsada w Bez litości 3 z pewnością wniesie nową energię do franczyzy.

Bez litości 3 gdzie obejrzeć?

Ogólnie rzecz biorąc, Bez litości 3 zapowiada się na ekscytujący dodatek do gatunku kina akcji. Dzięki powrotowi Denzela Washingtona i Antoine’a Fuqua oraz dołączeniu do obsady Zendayi, film z pewnością przyciągnie szeroką publiczność. Fabuła filmu, w której McCall opiekuje się nastolatkiem z problemami i stawia czoła grupie międzynarodowych zabójców, z pewnością dostarczy wielu emocji i akcji. Zarówno fani poprzednich filmów, jak i nowicjusze z pewnością będą zadowoleni z najnowszej części.

Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)
Tytuł oryginału The Equalizer 3

Podobne tytuły

Król dopalaczy (2023)
Psy 3 W imię zasad (2020)
Monster (2023)
Inside (2023)
Pitbull. Nowe Porządki 2016
Pitbull. Ostatni pies (2018)
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 2016
Gra fortuny (2023)
Pitbull 2005
Jak pokochałam gangstera 2022
Nóż w nocnej ciszy (2023)
Bad Boys for Life (2020)
×
Ktoś właśnie ogląda