Co się dzieje?

Trailer: Strefa interesów (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 26 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
Strefa interesów (2023)

Strefa interesów (2023)

Dec. 15, 2023Poland105 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głosowanie

Opis filmu

Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwiga próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.

Gwiazdorska Obsada Filmu Strefa Interesów Online

„Strefa interesów” to film, który przyciąga uwagę swoją obsadą, w której znajdują się Christian Friedel jako Rudolf Höss i Sandra Hüller jako Hedwig Höss. W filmie pojawiają się również Medusa Knopf jako Elfriede i Daniel Holzberg jako Gerhard Maurer, co świadczy o bogatym wyborze talentów. Aktorzy ci, wybierając role w tak wymagającym filmie, dowodzą swojego profesjonalizmu i umiejętności wcielania się w złożone postacie​​.

Zapierająca Dech w Piersiach Fabuła Strefa Interesów

Film opowiada historię Rudolfa Hössa, komendanta obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, i jego próby ułożenia życia rodzinnego w domu obok obozu. Ta kontrowersyjna i prowokująca fabuła rzuca światło na paradoksy i ironię ludzkiej egzystencji w kontekście jednego z najciemniejszych rozdziałów historii ludzkości. Odbiór filmu przez krytyków i widzów wskazuje na jego głęboki emocjonalny i intelektualny wpływ​​​​.

Gdzie Można Obejrzeć Film Strefa Interesów?

Film miał swoją premierę światową 19 maja 2023 roku, a w Polsce pojawił się w kinach 1 marca 2024 roku. Jednak informacje na temat dostępności filmu w serwisach streamingowych nie zostały jeszcze ujawnione. W związku z tym, widzowie muszą czekać na oficjalne ogłoszenie dotyczące daty premiery na platformach streamingowych​​​​.

Strefa Interesów – Dostępny Online na Platformie CDA

Informacje dotyczące dostępności „Strefy interesów” na platformie CDA są ograniczone. Mimo to, strona internetowa sugeruje możliwość sprawdzenia dostępności filmu po zarejestrowaniu się. Należy jednak zachować ostrożność i sprawdzić legalność dostępu do filmu na platformie, zanim dokona się jakichkolwiek wyborów​​.

Strefa Interesów – Cały Film do Obejrzenia Online

„Strefa interesów” wzbudziła zainteresowanie jeszcze przed swoją premierą, a ostatecznie została uhonorowana Grand Prix oraz Nagrodą FIPRESCI na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes. Te prestiżowe wyróżnienia podkreślają, że film jest dziełem godnym uwagi. Jednak informacje na temat możliwości obejrzenia całego filmu online są na razie ograniczone​​.

Reżyseria Filmu Strefa Interesów – Kto Stoi za Kamerą?

Jonathan Glazer, brytyjski reżyser i scenarzysta, odpowiada za reżyserię „Strefy interesów”. Jego powrót na ekrany kin po dziesięcioletniej przerwie z filmem tak ambitnym jak „Strefa interesów” jest godny uwagi. Film, będący luźno oparty na powieści Martina Amisa, ukazuje nie tylko reżyserski talent Glazera, ale także jego zdolność do poruszania trudnych i ważnych tematów​​​​.

Podsumowanie

„Strefa interesów” to film, który łączy w sobie wybitną reżyserię, imponującą obsadę i głęboką fabułę. Z jego pomocą widzowie mają szansę zanurzyć się w mrocznej historii i refleksji nad ludzkim losem. Chociaż dostępność filmu w serwisach streamingowych nie jest jeszcze potwierdzona, to jego

Strefa interesów (2023)
Strefa interesów (2023)
Strefa interesów (2023)
Strefa interesów (2023)
Strefa interesów (2023)
Strefa interesów (2023)
Tytuł oryginału The Zone of Interest
IMDb Rating 8.1 1,216 głosów

Reżyser

Obsada

Christian Friedel isRudolf Höss
Rudolf Höss
Sandra Hüller isHedwig Höss
Hedwig Höss
Medusa Knopf isElfriede
Elfriede
Daniel Holzberg isGerhard Maurer
Gerhard Maurer
Ralph Herforth isOswald Pohl
Oswald Pohl
Sascha Maaz isArthur Liebehenschel
Arthur Liebehenschel
Wolfgang Lampl isHans Burger
Hans Burger
Freya Kreutzkam isEleanor Pohl
Eleanor Pohl

Podobne tytuły

Luther: Zmrok (2023) – cały film online
W głowie się nie mieści 2 (2024)
Znachor (2023)
Polityka (2019)
Botoks (2017)
Poprzednie życie (2023)
Georgie ma się dobrze (2023)
Osiem gór (2022)
Na Zachodzie bez zmian 2022
22 Kule 2010
Blisko (2022)
Dziewczyny z Dubaju 2021
Komentarze są zamknięte.
×
Ktoś właśnie ogląda