Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Spuszczone ze smyczy (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Spuszczone ze smyczy (2023)

„Spuszczone ze smyczy” to komedia w reżyserii Josha Greenbauma na podstawie scenariusza Dana Perraulta (serial „American Vandal”).Aug. 10, 2023USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głosowanie

Opis filmu

O co chodzi w filmie Spuszczone ze smyczy online?

Spuszczone ze smyczy online to najlepsze komediowa propozycja dla wszystkich ludzi, którzy kochają zwięrzęta! Kiedy Reggie (głos Willa Ferrella), naiwny, nieustannie optymistyczny pies rasy Border terrier, zostaje porzucony przez swojego właściciela Douga (Will Forte), Reggie jest pewien, że jego ukochany właściciel nigdy nie zostawiłby go celowo. Ale kiedy Reggie wpada na szybko gadającego, pyskatego Boston terriera o imieniu Bug (głos zdobywcy Oscara® Jamiego Foxxa), przybłędę, który kocha wolność i uważa, że właściciele są dla frajerów, Reggie w końcu zdaje sobie sprawę, że trwał w toksycznym związku i zaczyna postrzegać Douga jako bezdusznego niegodziwca, którym jest. Zdeterminowany, aby się zemścić, Reggie, Bug i kumple Buga w tym : Maggie (głosu użycza Isla Fisher), inteligentny owczarek australijski, który został odsunięty na bok przez nowego szczeniaka właściciela i Hunter (głosu użycza Randall Park)- razem szykują plan, aby sprawić, by Doug zapłacił za krzywdę jakiej doznał Reggie.

Spuszczony ze smyczy to film komediowy z 2023 roku, którego reżyserią zajął się Josh Greenbaum.
Film zapewnia mieszankę humoru, przygody i emocji, przenosząc widzów w niezwykłą podróż pełną zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Fabuła

Film opowiada historię Johna, pechowego pełnoetatowego siedmiolatka, który postanawia spełnić swoje marzenie o posiadaniu psa. Kiedy John ostatecznie przekonuje swoich rodziców, zostaje zaskoczony, gdy okazuje się, że ich wybór pada na ogromnego i niezwykle niezdarnego bernardyna o imieniu Max.

John i Max stają się najsłynniejszą parą w sąsiedztwie, ale ich życie staje na głowie, gdy w wyniku serii niefortunnych zdarzeń Max ucieka i wpada w ręce złego złapacza psów. Teraz John wraz ze swoimi wiernymi przyjaciółmi musi stawić czoła niebezpieczeństwom, pokonać przeciwności losu i odzyskać swojego ukochanego psa.

Bohaterowie

  • John: Młody chłopiec, pechowiec pełen entuzjazmu, który stara się spełnić swoje marzenie o posiadaniu psa.
  • Max: Ogromny i niezdarny bernardyn, który stał się najlepszym przyjacielem Johna i wprowadza wiele śmiechu i chaosu do ich życia.
  • Złapacz psów: Antagonista filmu, który chce schwytania Maxa i wykorzystania go do niecnych celów.

Przygody i emocje

Spuszczony ze smyczy pełen jest przygód, humoru i emocji. John i Max wyruszają na niezapomnianą podróż pełną zabawnych sytuacji, niebezpieczeństw i zaskakujących zwrotów akcji. Wspólnie stawiają czoła różnym wyzwaniom, odkrywając, jak ważna jest przyjaźń i lojalność w trudnych sytuacjach.

Przesłanie filmu

Film Spuszczony ze smyczy przekazuje przesłanie o wartości przyjaźni, odwagi i wierności. Pokazuje, że więź między człowiekiem a psem może przynieść nie tylko wiele radości, ale również stanowić źródło siły i wsparcia w trudnych momentach. Film zachęca również do przezwyciężania przeciwności i dążenia do realizacji swoich marzeń.

Spuszczony ze smyczy to film, który dostarcza rozrywki dla całej rodziny. Dzięki reżyserii Josh’a Greenbauma, widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w zabawnej i pełnej emocji historii, ciesząc się niezapomnianymi przygodami Johna i Maxa.

Tytuł oryginału Strays

Podobne tytuły

Bullet Train 2022
Ślub doskonały (2023)
The Flash
Skołowani 2023
The Palace (2023)
Piotruś Pan i Wendy 2023
Życzenie (2023)
Dawna ja (2023)
Niezniszczalni 4 2023
Trolle 3 (2023)
Les Trois Mousquetaires: D’Artagnan 2023
Aquaman i Zaginione Królestwo (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda