Co się dzieje?

Trailer: Przesilenie zimowe (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 32 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
Przesilenie zimowe (2023)

Przesilenie zimowe (2023)

Oct. 27, 2023USA133 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głosowanie

Opis filmu

Gwiazdorska Obsada Filmu Przesilenie Zimowe Online

Przesilenie zimowe cały film przyciąga uwagę swoją gwiazdorską obsadą. W roli nielubianego nauczyciela, Paula, występuje nominowany do Oscara Paul Giamatti, co już samo w sobie jest obietnicą wyjątkowej kreacji aktorskiej. Obok niego pojawia się Dominic Sessa jako Angus, młody chłopak o burzliwej przeszłości, oraz Randolph w roli kucharki Mary, której syn niedawno zginął w Wietnamie. Te trzy postacie tworzą niezwykłą świąteczną rodzinę, co dodaje filmowi głębi emocjonalnej.

Zapierająca Dech w Piersiach Fabuła Przesilenie Zimowe

Fabuła „Przesilenia zimowego” opowiada o niezwykłych przeżyciach trojga ludzi, którzy z różnych powodów zostają w szkole podczas świąt Bożego Narodzenia w 1970 roku. Główny bohater, Paul, jest nauczycielem postrzeganym przez innych jako pompatyczny i irytujący. Jego życie zmienia się, gdy zostaje z uczniem Angus i kucharką Mary. Ich wspólne doświadczenia podczas śnieżnych dni w Nowej Anglii tworzą wzruszającą opowieść o pomaganiu sobie nawzajem i odkrywaniu, że nie są przywiązani do swojej przeszłości.

Gdzie Można Obejrzeć Film Przesilenie Zimowe?

„Przesilenie zimowe” miało swoją światową premierę 31 sierpnia 2023 roku, a w Polsce można było go zobaczyć w kinach od 26 stycznia 2024 roku. Informacje na temat dostępności filmu na platformach streamingowych są na ten moment niejasne, jednak z uwagi na znaczenie filmu w świecie kinematografii, można oczekiwać, że będzie on dostępny online w najbliższej przyszłości.

Przesilenie Zimowe – Dostępny Online na Platformie CDA

Na chwilę obecną nie ma dostępnych informacji potwierdzających, czy „Przesilenie zimowe” jest dostępne online na platformie CDA. Widzowie zainteresowani tym filmem powinni śledzić aktualizacje dotyczące jego dostępności na różnych platformach streamingowych.

Przesilenie Zimowe – Cały Film do Obejrzenia Online

Przesilenie zimowe to film, który z pewnością zostanie udostępniony do oglądania online, biorąc pod uwagę jego popularność i pozytywne recenzje. Chociaż na razie nie ma informacji o dokładnej dacie premiery filmu w serwisach VOD, warto czekać na oficjalne ogłoszenie, aby móc cieszyć się tym wyjątkowym dziełem.

Reżyseria Filmu Przesilenie Zimowe cda – Kto Stoi za Kamerą?

Reżyserią „Przesilenia zimowego” zajmuje się Alexander Payne, znany ze swoich głębokich i emocjonalnych filmów. Scenariusz napisał David Hemingson, a film został zaklasyfikowany jako dramat i komedia. Te informacje wskazują na to, że Payne ponownie dostarcza widzom film, który jest nie tylko rozrywką, ale także daje wiele do myślenia.

Podsumowanie

Przesilenie zimowe to produkcja, która łączy w sobie wybitną reżyserię, gwiazdorską obsadę i emocjonalną fabułę. Film ten, z jego niezwykłą historią i głębią emocjonalną, jest godny uwagi i z pewnością zostanie doceniony

Przesilenie zimowe (2023)
Przesilenie zimowe (2023)
Przesilenie zimowe (2023)
Tytuł oryginału The Holdovers
IMDb Rating 8.4 2,182 głosów
TMDb Rating 8.5 12 głosów

Reżyser

Obsada

Paul Giamatti isPaul Hunham
Paul Hunham
Dominic Sessa isAngus Tully
Angus Tully
Carrie Preston isLydia Crane
Lydia Crane
Brady Hepner isTeddy Kountze
Teddy Kountze
Ian Dolley isAlex Ollerman
Alex Ollerman
Jim Kaplan isYe-Joon Park
Ye-Joon Park
Michael Provost isJason Smith
Jason Smith
Andrew Garman isDr. Hardy Woodrup
Dr. Hardy Woodrup

Podobne tytuły

Polityka (2019)
Rzut Życia (2022)
Turkusowa suknia (2023)
Wonka (2023)
Tyle, co nic (2023)
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 2016
Oppenheimer (2023)
Aftersun (2022)
Bezos (2023)
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Spuszczone ze smyczy (2023)
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę 2022
Komentarze są zamknięte.
×
Ktoś właśnie ogląda