Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Porady na zdrady 2 (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Porady na zdrady 2 (2023)

Dec. 30, 2022PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głosowanie

Opis filmu

Wstęp Porady na zdrady 2 cały film

Porady na zdrady to polski film, którego fabuła skupia się na problemie niewierności i jego skutkach dla związków. W pierwszej części, poznaliśmy historię dwóch przyjaciółek, które po zostawieniu przez swoich partnerów postanowiły założyć firmę testującą wierność mężczyzn. Teraz, w drugiej części, będziemy śledzić, jak potoczyły się ich losy po kilku latach. Czy udało im się odnaleźć szczęście i prawdziwą miłość, czy może znowu wpadną w tarapaty? Premiera filmu zapowiada się emocjonująco, pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Porady na zdrady to film, który już w pierwszej części zdobył dużą popularność wśród polskich widzów i zapewne zainteresuje wiele osób również tym razem.

Zobacz kto jest reżyserem

Druga część filmu, wyreżyserowana przez Sara Bustamante-Drozdek, pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego – twórcy hitów takich jak „Porady na zdrady” czy „Tylko mnie kochaj” – już wkrótce będzie miała premierę. Producentami są specjaliści od komedii romantycznych, którzy mają na swoim koncie takie hity jak „To nie tak jak myślisz, kotku” czy „Śniadanie do łóżka”.

Sara Bustamante-Drozdek to młoda, obiecująca reżyserka i scenarzystka, która wcześniej pracowała m.in. jako asystentka reżysera w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz na planie popularnego serialu „Rodzinka.pl”. Jej debiutancki film fabularny, „Porady na zdrady”, zdobył już sporą popularność wśród widzów w Polsce, co z pewnością budzi nadzieję na kolejne udane projekty z jej udziałem.

Obsada fimu Porady na zdrady 2 cały film

Obok niezastąpionego Tomasza Karolaka, widzowie zobaczą na wielkim ekranie obsadę marzeń, w tym: Antoniego Królikowskiego,Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Piotra Gąsowskiego, Karolinę Chapko, Annę Samusionek i Renatę Dancewicz.

Antoni Królikowski – polski aktor filmowy i telewizyjny. Znany z ról w takich filmach jak „Jak pokochałam gangstera” i „Miłość jest wszystkim”.

Barbara Kurdej-Szatan – polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Zagrała m.in. w filmie „Planeta singli”.

Julia Kamińska – polska aktorka filmowa i teatralna. Znana z roli w serialu „Brzydula” 

Piotr Gąsowski – polski aktor filmowy i telewizyjny. Wystąpił m.in. w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Karolina Chapko – polska aktorka filmowa i teatralna. Zagrała m.in. w filmie „Kler”.

Anna Samusionek – polska aktorka filmowa i teatralna. Znana z ról w filmach „Królowa chmur” oraz „E=mc²”.

Renata Dancewicz – polska aktorka filmowa i telewizyjna. Wystąpiła m.in. w serialu “Mój Agent”

Opis filmu i gdzie obejrzeć Porady na zdrady 2?

W filmie Porady na zdrady 2 widzowie zostają ponownie wprowadzeni w świat Kaliny (Magdalena Lamparska) i Fretki (Anna Dereszowska), które po nieudanych związkach postanawiają rozkręcić nietypowy biznes, testując lojalność partnerów swoich klientek. Wszystko idzie dobrze, aż do momentu, gdy Kalina zostaje poproszona o przetestowanie Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalisty od związków. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa, że jej mąż ją zdradza i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina, doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb, gdy Maciej okazuje się być inny niż pozostali mężczyźni, których dotychczas testowano.

W drugiej części filmu, Porady na Zdrady 2, Maciek (Mikołaj Roznerski) i Kalina wyjeżdżają na Hawaje, a ich miejsce zajmuje brat Maćka, Franek (Antoni Królikowski), który dołącza do poradni jako specjalista od związków. Jednak jego dziewczyna, Asa (Karolina Chapko), jest niezadowolona z tego rozwiązania i nie toleruje pożądliwych spojrzeń skierowanych na mężczyznę swojego życia. W międzyczasie, Franek postanawia zmienić swoje zawodowe zainteresowania i wraz z Tymkiem (Tomasz Karolak), prowadzącym grupę wsparcia „Mściwój” dla mężczyzn, pomaga ludziom w rozwiązywaniu ich problemów związanych z związkami. Jednak wkrótce Franek zostaje wplątany w aferę, która wywołuje zazdrość u Asy, jakiej jeszcze nie doświadczyła. Mężczyźni i kobiety, sfrustrowani swoimi partnerami i partnerkami, stają naprzeciw siebie, a finał historii zaskoczy wszystkich.

Podsumowanie i konkluzja

Porady na zdrady 2 to kontynuacja typowego przedstawiciela polskiej komedii romantycznej, którą było pierwsze Porady na zdrady. Tym razem fabuła skupia się na temacie niewierności i problemów między partnerami. Film przedstawia dwie grupy ludzi, mężczyzn i kobiet, którzy są niezadowoleni ze swoich związków i decydują się na flirtowanie i zdradę.

Podobnie jak w pierwszej części, Porady na zdrady 2 zawiera wiele humorystycznych dialogów i przewidywalnych zwrotów akcji, jednak tym razem atmosfera filmu jest bardziej napięta i pełna emocji. Oczekiwana premiera w kinach 4 sierpnia zapowiada się jako film pełen zaskakujących momentów i nieoczekiwanego zakończenia. Mimo mieszanych recenzji pierwszej części, Porady na zdrady 2 zdobyła już duże zainteresowanie wśród widzów, którzy są ciekawi, jak rozwinie się historia bohaterów.

Porady na zdrady 2 (2023)
Tytuł oryginału Porady na zdrady 2

Podobne tytuły

Spuszczone ze smyczy (2023)
Ant-Man i Osa Kwantomania
Chłopi (2023)
Przesilenie zimowe (2023)
Alibi.com 2 (2023)
Wystrzałowe wesele (2022)
Barbie (2023)
Powodzenia, Leo Grande (2022)
Na twoim miejscu (2023)
Dream Scenario (2023)
Cały ten seks (2023)
Niewierni w Paryżu (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda