Co się dzieje?

Trailer: Pokusa
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Pokusa

Pokusa

Jan. 27, 2023Poland98 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głosowanie

Opis filmu

Wstęp do całego filmu Pokusa bez limitów

Pokusa cały film online to nowy polski film erotyczny, którego premiera jest zaplanowana na styczeń 2023. Obsada produkcji opartej na powieści Edyty Folwarskiej wydaje się być trafnie dobrana. Reżyserką jest Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dziewczyny z Dubaju”).

Atrakcyjna i ambitna Inez od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie.

Zobacz kto jest reżyserem Pokusa  

Maria Sadowska to polska reżyserka, scenarzystka, aktorka i piosenkarka.Zyskała uznanie za swój debiutancki film „Dzień kobiet” oraz za film muzyczny „Że życie ma sens” o polskiej piosenkarce Maryli Rodowicz. Sadowska jest również muzykiem i wokalistką jazzową.Była również trenerką w polskiej edycji programu „The Voice”.

Aktorzy Pokusa, gdzie obejrzeć?

W obsadzie filmu „Pokusa” zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Helenę Englert, Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego, Klaudię El Dursi, Ewę Ekwę, Olę Ciupę, czy Damiana „Stiflera” Zduńczyka. W jedną z głównych ról w filmie wcielił się też Andrea Preti, którego można kojarzyć z poprzednim filmem Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju”.

Helena Englert to polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Urodziła się 17 lutego 1992 roku w Warszawie, Polska. Jest córką reżyserki Magdaleny Łazarkiewicz i aktora Andrzeja Chyry.

Helena Englert zadebiutowała na dużym ekranie w 2012 roku w filmie „Jestem twój” w reżyserii Marii Sadowskiej. Wkrótce potem zagrała w kolejnym filmie Sadowskiej, „Że życie ma sens”, gdzie wcieliła się w rolę młodej Maryli Rodowicz.

W swojej karierze Helena Englert zagrała w wielu innych filmach, takich jak „Bez wstydu”, „Kamienie na szaniec” czy „Wołyń”. Zdobyła również uznanie za swoje role w teatrze, w tym w spektaklach „Balladyna” i „Córki dancingu”.

Ciekawą postacią w filmie może być celebryta znany z reality show – Warsaw Shore

Andrea Preti to włoski aktor telewizyjny i filmowy. Urodził się 19 stycznia 1987 roku w mieście Bergamo we Włoszech.

Andrea Preti zadebiutował na dużym ekranie w 2011 roku w filmie „Benvenuti al Nord”, gdzie zagrał jedną z głównych ról. Następnie zagrał w wielu innych filmach, w tym w „Buongiorno papà” i „Sei mai stata sulla Luna?”.

W telewizji zyskał popularność dzięki roli Dario w serialu „Un passo dal cielo”, który był emitowany w latach 2011-2015. W kolejnych latach występował w innych serialach telewizyjnych, takich jak „Don Matteo” czy „L’isola di Pietro”.

Andrea Preti jest również modelem i często pojawia się na okładkach włoskich magazynów modowych. W 2014 roku został wybrany na jednego z najprzystojniejszych Włochów przez magazyn „People”.

Polskiej publiczności dał się poznać na ekranie filmu “Dziewczyny z Dubaju”, grał tam przystojnego dubajskiego szejka.

Krótki opis Pokusa cały film gdzie obejrzeć?

Inez (Helena Englert), młoda dziewczyna z prowincji, przyjeżdża do Warszawy, by zrobić karierę w magazynie opisującym życie celebrytów. Początkująca dziennikarka nadal jednak nie może przebić się na łamy czasopisma. Szefowa (Joanna Liszowska) za nią po prostu nie przepada. Tak, to na pewno jedyny powód, bo chyba nie to, że dziewczyna przez 12 miesięcy pracy w redakcji napisała raptem jeden artykuł, i to w dodatku nieopublikowany. Inez nagrywa również podcast, ale i na tym polu nie wykręca oszałamiających statystyk. Ledwie 15 tys. słuchaczy. I tak sporo, biorąc pod uwagę ilość pustosłowia w jej przemyśleniach.

Zła karta odwraca się, gdy główna bohaterka najpierw wjeżdża swoim autem w porsche przystojnego Włocha (Andrea Preti), a jeszcze tego samego dnia wieczorem ratuje przed zadławieniem się ostrygą byłego piłkarza (Piotr Stramowski). Pierwszy z nich okazuje się jej przełożonym, a drugi obiektem inwigilacji. Inez musi bowiem spędzić trzy dni z Maksem i towarzyszyć mu w jego celebryckim życiu. Wypromowana w social mediach akcja ma być dla dziewczyny trampoliną do zawodowej kariery i jednocześnie przepustką do świata luksusu, mody i naturalnie seksu. Wkrótce jednak Inez odkryje ciemną stronę show-biznesu.

Chcesz wiedzieć co będzie dalej obejrzyj cały film Pokusa.

Pokusa cały film podsumowanie

Pokusa, podobnie jak „365 dni”, „Dziewczyny z Dubaju” czy „Miłość, seks & pandemia”, trafia do podrzędnego filmowego sex shopu, i to nawet nie na witrynę. Zabawa w rozbierane kino nadal polskiej kinematografii i widzom korzyści nie przynosi, bo twórcy tego typu produkcji wciąż uporczywie wolą kręcić pozbawione sensu i estetyki roznegliżowane teledyski, niż opowiadać konkretne historie. Tej samej pokusie uległa teraz „Pokusa”. Luźny film na spokojny wieczór.

Pokusa
Tytuł oryginału Pokusa
IMDb Rating 3.2 40 głosów
TMDb Rating 3 1 głosów

Podobne tytuły

Nóż w nocnej ciszy 2023
Polowanie (2023)
Gad (2023)
Porady na zdrady 2 (2023)
Plane
Na twoim miejscu (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Wyrwa (2023)
Rój (2023)
Zgubiony telefon (2023)
Skołowani 2023
Między nami żywiołami (2023)

(6) comments

 • Temperance 29/05/2023

  Fantastyczna strona dla miłośników filmów, w końcu mogłem znaleźć tutaj heaven in hell i przeczytać trochę więcej o filmie

 • Foxy 30/05/2023

  mi sie trochę zacina sama strona, recenzje spoko, wyszukiwarka też

 • Anatol 31/05/2023

  super, że filmy są podzielone na kategorie – to ułatwia przeglądanie i wyszukiwanie

 • Magda Borkowska 03/06/2023

  ja polecam, rejestruje się w kilka sekund i wyszukuje sobie filmy jakie chce

 • Thunderbird 04/06/2023

  świetna strona dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrymi filmami

 • Juliusz 05/06/2023

  mi sie trochę zacina sama strona, recenzje spoko, wyszukiwarka też

Komentarze są zamknięte.
×
Ktoś właśnie ogląda