Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 136 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
Noc Dziękczynienia (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Noc Dziękczynienia (2023)

Myślał indyk o niedzieli...Nov. 16, 2023USA106 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu

Zobacz cały film Noc dziękczynienia już teraz!

Po tragicznych zamieszkach w Czarny Piątek, zainspirowany Świętem Dziękczynnienia zabójca rozpoczyna rzeź. Za swój cel wybiera mieszkańców Plymouth w stanie Massachusetts. To miasto uznane za miejsce powstania tego święta.

Film Noc Dziękczynienia z 2023 roku, oryginalnie zatytułowany Thanksgiving, to horror wyreżyserowany przez Eliego Rotha, z Jeffem Rendellem jako scenarzystą. Ten amerykański film, trwający 1 godzinę i 47 minut, zdobył ocenę 6,5/10 od widzów i 7/10 od krytyków. Opowiada on o mieszkańcach miasta Plymouth, którzy porzucają tradycyjne świętowanie Dziękczynienia na rzecz Black Friday【100†źródło】.

Gwiazdorska obsada filmu Noc Dziękczynienia online

W obsadzie filmu Noc Dziękczynienia znaleźli się Patrick Dempsey jako Szeryf Eric Newlon, Addison Rae jako Gabby, Milo Manheim jako Ryan, Jalen Thomas Brooks jako Bobby, Nell Verlaque jako Jessica, Rick Hoffman jako Thomas Wright, Gina Gershon jako Amanda Collins i Karen Cliche jako Kathleen.

Noc Dziękczynienia cały film – sprawdź już teraz!

Noc Dziękczynienia to film, który łączy tradycyjne elementy horroru z krytyką społeczną, odzwierciedlającą współczesne zjawiska konsumpcyjne. Jego unikalne podejście do znanej amerykańskiej tradycji czyni go interesującym i wartym obejrzenia.

Zapierająca dech w piersiach fabuła Noc Dziękczynienia

Fabuła filmu Noc Dziękczynienia koncentruje się na paradoksie między tradycyjnymi wartościami a współczesnym konsumpcjonizmem, ukazując jak zmieniają się priorytety społeczności w obliczu nowoczesnych trendów.

Gdzie można obejrzeć film Noc Dziękczynienia?

Informacje o dostępności filmu Noc Dziękczynienia online nie są jeszcze dostępne. Zazwyczaj tego rodzaju produkcje po premierze kinowej trafiają na popularne platformy streamingowe.

Noc Dziękczynienia cda hd – jakość sama w sobie

Oczekuje się, że Noc Dziękczynienia będzie dostępna w wysokiej jakości HD na platformach streamingowych, co pozwoli widzom cieszyć się wyraźnym obrazem i dźwiękiem.

Noc Dziękczynienia – dostępny online na platformie CDA

Aktualnie nie ma informacji, czy Noc Dziękczynienia będzie dostępna na platformie CDA. Szczegóły dotyczące online dystrybucji filmu prawdopodobnie zostaną ogłoszone po premierze kinowej.

Noc Dziękczynienia – cały film do obejrzenia online

Po premierze kinowej, Noc Dziękczynienia prawdopodobnie będzie dostępna do oglądania online na różnych platformach streamingowych.

Reżyseria filmu Noc Dziękczynienia – kto stoi za kamerą?

Za kamerą Noc Dziękczynienia stoi Eli Roth, reżyser znany z tworzenia intensywnych i prowokujących horrorów, co zapowiada, że film ten będzie pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Film Noc Dziękczynienia, z jego unikalnym połączeniem horroru i społecznej satyry, zapowiada się na ekscytującą produkcję, która może zmusić widzów do refleksji nad współczesnymi trendami konsumpcyjnymi.

Wizualne i dźwiękowe aspekty filmu Noc Dziękczynienia

Film Noc Dziękczynienia, zgodnie z tradycją gatunku horror, prawdopodobnie skorzysta z zaawansowanych technik wizualnych i dźwiękowych, aby wzmocnić atmosferę strachu i napięcia. Użycie mrocznej palety barw, niepokojącej muzyki i efektów dźwiękowych może znacząco wpłynąć na doświadczenie widza, tworząc poczucie niepewności i zagrożenia.

Znaczenie i wpływ społeczny

Film Noc Dziękczynienia, oprócz dostarczania rozrywki, ma potencjał do poruszenia ważnych społecznych i kulturowych kwestii. Przedstawiając kontrast między tradycją a nowoczesnym konsumpcjonizmem, film może skłonić widzów do refleksji nad własnymi priorytetami oraz wpływem, jaki współczesne święta mają na społeczeństwo.

Oczekiwania widzów i recepcja krytyczna

Noc Dziękczynienia, mając na uwadze reputację reżysera Eli Rotha, wzbudza pewne oczekiwania. Jego dotychczasowa twórczość charakteryzowała się intensywnością i odważnym podejściem do gatunku, co może sugerować, że i ten film nie będzie konwencjonalnym horrorem. Krytycy i widzowie z pewnością będą oczekiwać czegoś, co przełamuje schematy i prezentuje świeże spojrzenie na gatunek.

Perspektywa i innowacyjność w storytellingu

Unikalny punkt widzenia przedstawiony w Noc Dziękczynienia może być kluczem do jego sukcesu. Wykorzystanie święta Dziękczynienia jako tła dla historii horroru to pomysł, który wyróżnia się na tle innych produkcji tego gatunku. Ten świeży i oryginalny pomysł na fabułę może przyciągnąć zarówno miłośników horrorów, jak i tych, którzy szukają w filmach głębszych przesłań.

Przyszłość gatunku horroru

Film Noc Dziękczynienia może również stanowić ważny kamień milowy w ewolucji gatunku horroru. Przełamywanie tradycyjnych konwencji i łączenie horroru z satyrą społeczną pokazuje, że gatunek ten nadal się rozwija i adaptuje do zmieniających się gustów i oczekiwań widzów.

Podsumowując, Noc Dziękczynienia to film, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno ze względu na swoją nietypową fabułę, jak i z powodu reputacji osób zaangażowanych w jego produkcję. Z potencjałem do zostania zarówno hitem kinowym, jak i tematem do głębszej refleksji, film ten z pewnością będzie jednym z bardziej oczekiwanych tytułów w roku 2023.

Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Tytuł oryginału Thanksgiving
IMDb Rating 6.6 317 głosów
TMDb Rating 6.224 38 głosów

Reżyser

Eli Roth
Reżyser

Obsada

Podobne tytuły

Looper – Pętla czasu 2012
Szybcy i wściekli 10 (2023)
Mission: Impossible 1996
John Wick
22 Kule 2010
Przymierze (2023)
Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)
Kokainowy miś (2023)
Dziewczyny z Dubaju 2021
Różyczka 2 (2023)
Meg 2: The Trench (2023)
Batman (2022)
×
Ktoś właśnie ogląda