Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 259 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
Napoleon (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Napoleon (2023)

Przyszedł znikąd. Zdobył wszystko.Nov. 22, 2023Malta158 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głosowanie

Opis filmu

Film Napoleon opowie historię bezwzględnego dojścia Napoleona Bonaparte do władzy i jego obsesyjnej miłości do żony, cesarzowej Józefiny.

Cały film Napoleon 2023 to epickie dzieło historyczne, wyreżyserowane i wyprodukowane przez Ridleya Scotta, napisane przez Davida Scarpa. Film, oparty na prawdziwej historii Napoleona Bonaparte, skupia się głównie na jego drodze do władzy oraz na jego relacjach z cesarzową Józefiną. W rolach głównych występują Joaquin Phoenix jako Napoleon i Vanessa Kirby jako Józefina. Premiera filmu odbyła się 14 listopada 2023 roku w Salle Pleyel w Paryżu, a w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii film został wydany 22 listopada 2023 roku przez Columbia Pictures i Apple Original Films, za pośrednictwem Sony Pictures Releasing. Film został następnie udostępniony na platformie streamingowej Apple TV+ i otrzymał głównie pozytywne recenzje od krytyków​​​​.

Gwiazdorska obsada filmu Napoleon 2023 online

W filmie występują Joaquin Phoenix jako Napoleon Bonaparte, Vanessa Kirby jako cesarzowa Józefina, Tahar Rahim jako Paul Barras, Ben Miles jako Caulaincourt, Ludivine Sagnier jako Thérésa Cabarrus (Madame Tallien), Matthew Needham jako Lucien Bonaparte, John Hollingworth jako marszałek Ney, Youssef Kerkour jako marszałek Davout, Phil Cornwell jako Sanson 'The Bourreau’, Édouard Philipponnat jako car Aleksander I, Ian McNeice jako król Ludwik XVIII, Rupert Everett jako Arthur Wellesley, książę Wellington, Paul Rhys jako Talleyrand, Catherine Walker jako Maria Antonina, a także Gavin Spokes, Mark Bonnar, Anna Mawn, Davide Tucci, Sam Crane i Scott Handy w innych rolach​​.

Napoleon 2023 cały film – sprawdź już teraz!

Film ukazuje zarówno wzloty, jak i upadki Napoleona Bonaparte. W produkcji przedstawiono sześć z osiemdziesięciu jeden bitew Napoleona, w tym oblężenie Tulonu (1793), 13 Vendémiaire, bitwę pod Piramidami, bitwę pod Austerlitz oraz bitwę pod Waterloo​​.

Zapierająca dech w piersiach fabuła Napoleon 2023

Fabuła filmu Napoleon 2023 jest epickim przedstawieniem życia jednego z najbardziej znanych liderów w historii. Film opowiada o jego drodze do władzy, relacjach z Józefiną oraz o bitwach, które kształtowały jego karierę i wpływały na losy Europy.

Gdzie można obejrzeć film Napoleon 2023?

„Napoleon” miał swoją światową premierę w kinach 19 listopada 2023 roku, a polska premiera odbyła się 24 listopada tego samego roku​​. Film jest również dostępny na Apple TV Plus, oferując możliwość oglądania go w domowym zaciszu​​.

Napoleon 2023 cda hd – jakość sama w sobie

Film „Napoleon”, dzięki swojej epickiej skali i rozmachu, jest idealnym dziełem do oglądania w wysokiej jakości HD. Efekty wizualne i sceny bitewne, które są kluczowymi elementami filmu, robią jeszcze większe wrażenie w tej jakości​​.

Napoleon 2023 – dostępny online na platformie CDA

Obecnie nie ma informacji o dostępności filmu „Napoleon” na platformie CDA, ale z uwagi na jego popularność i zainteresowanie, istnieje duża szansa, że film zostanie tam udostępniony w przyszłości.

Napoleon 2023 – cały film do obejrzenia online

Film „Napoleon” będzie dostępny do oglądania online na platformie Apple TV Plus, co daje widzom szansę na zanurzenie się w tej epickiej opowieści historycznej w dowolnym miejscu i czasie.

Reżyseria filmu Napoleon 2023 – kto stoi za kamerą?

Reżyserem i producentem „Napoleon” jest Ridley Scott, znany ze swojej umiejętności tworzenia wizualnie zapierających dech w piersiach filmów. Jego talent i doświadczenie są widoczne w każdym aspekcie filmu, od scenografii po reżyserię aktorską.

„Napoleon” to film, który z pewnością zostanie zapamiętany jako ważne dzieło kinematograficzne, ukazujące życie i czasy jednej z najbardziej wpływowych postaci historycznych. Jego epicka skala, wyjątkowa reżyseria i przekonująca gra aktorska sprawiają, że jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników historii i kinematografii.

Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Napoleon (2023)
Tytuł oryginału Napoleon
TMDb Rating 6.688 16 głosów

Reżyser

Ridley Scott
Reżyser

Obsada

Joaquin Phoenix isNapoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte
Vanessa Kirby isJosephine Bonaparte
Josephine Bonaparte
Tahar Rahim isPaul Barras
Paul Barras
Youssef Kerkour isGeneral Davout
General Davout
Davide Tucci isLazar Hoche
Lazar Hoche
Edouard Philipponnat isTsar Alexander
Tsar Alexander
Ludivine Sagnier isTheresa Cabarrus
Theresa Cabarrus
Matthew Needham isLucien Bonaparte
Lucien Bonaparte
Erin Ainsworth isHortense de Beauharnais
Hortense de Beauharnais

Podobne tytuły

Cicha dziewczyna (2022)
W nich cała nadzieja (2023)
99 Moons (2023)
Dobra osoba (2023)
Oppenheimer (2023)
Miało Cię nie być (2023)
Blisko (2022)
Dziewczyny z Dubaju 2021
Niedźwiedzie nie istnieją (2022)
Babilon (2022)
Letni mróz (2023)
Filip
×
Ktoś właśnie ogląda