Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Mission Impossible 7 (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Mission Impossible 7 (2023)

Jul. 10, 2023USA165 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu

Wstęp Film Mission Impossible 7 film online

Nadchodzący seans Mission Impossible 7 film online, siódma część serii, zaplanowany jest na letnią premierę w kinach. W minionym tygodniu został udostępniony nowy zwiastun produkcji, który ukazał się po rocznej przerwie. Tym razem odsłonięto informację dotyczącą długości filmu. Widzowie muszą przygotować się na kolejną epicką podróż, gdyż najnowsze przygody Ethana Hunta będą trwały aż 2 godziny i 36 minut.

Reżyser Mission Impossible 7 cały film online

Christopher McQuarrie to amerykański scenarzysta, reżyser i producent filmowy. Urodził się 25 czerwca 1968 roku w Princeton, New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. McQuarrie zdobył uznanie głównie za swoją pracę nad scenariuszem i reżyserią w filmach akcji i thrillerach.

Jego najbardziej znaczący wkład w przemysł filmowy to współtworzenie scenariusza do filmu The Usual Suspects w 1995 roku. Ten film, w reżyserii Bryana Singera, zdobył wiele nagród, w tym Oscara za Najlepszy Scenariusz Oryginalny, za który McQuarrie został uhonorowany.

McQuarrie kontynuował swoją karierę jako scenarzysta, pisząc m.in. scenariusze do filmów (The Way of the Gun, 2000) i Valkyrie (2008) z udziałem Toma Cruise’a.

Jednak to właśnie współpraca z Tomem Cruise’em zapoczątkowała jego bliską relację z serią Mission: Impossible. McQuarrie napisał scenariusz do piątej części serii, Mission: Impossible – Rogue Nation (2015), a następnie wyreżyserował ją. Film odniósł sukces komercyjny i zdobył pozytywne recenzje.

McQuarrie kontynuował współpracę z Tomem Cruise’em jako reżyser i scenarzysta w szóstym i siódmym filmie serii, Mission: Impossible – Fallout (2018) i Mission: Impossible 7 (planowany na 2023). Jego styl reżyserski, który charakteryzuje się intensywnymi sekwencjami akcji, widowiskowymi scenami i napięciem narracyjnym, przyciągnął uwagę widzów i krytyków.

Christopher McQuarrie jest uznawany za utalentowanego twórcę filmowego, który umiejętnie operuje konwencją kina akcji i potrafi dostarczyć emocjonujące doświadczenia kinowe. Jego współpraca z Tomem Cruise’em i wkład w serię Mission: Impossible przyniosły mu jeszcze większą rozpoznawalność w branży filmowej

Aktorzy, czyli niezawodne gwiazdy Hollywood

Tom Cruise to amerykański aktor, producent filmowy i reżyser. Urodził się 3 lipca 1962 roku w Syracuse, stan Nowy Jork, w Stanach Zjednoczonych. Cruise jest jednym z najbardziej znanych i wpływowych aktorów w przemyśle filmowym, znanym ze swojego wszechstronnego talentu i charakterystycznego stylu gry.

Jest najbardziej rozpoznawalny z roli Ethana Hunta w serii filmów Mission: Impossible, gdzie pełni funkcję agenta tajnej organizacji Impossible Mission Force (IMF). Cruise jest również znany z wielu innych filmów akcji i przygodowych, takich jak Top Gun (1986), Rain Man (1988), Jerry Maguire (1996) i Edge of Tomorrow (2014).

Vanessa Kirby to brytyjska aktorka, urodzona 18 kwietnia 1988 roku w Londynie, w Anglii. Zyskała rozpoznawalność dzięki swojej roli jako Biała Wdowa w szóstym filmie serii Mission: Impossible – Fallout (2018). Kirby jest również znana ze swoich występów w telewizji, w tym w serialu Korona (The Crown), gdzie zagrała księżniczkę Margaret.

Rebecca Ferguson to szwedzka aktorka. Urodziła się 19 października 1983 roku w Sztokholmie, w Szwecji. Ferguson zdobyła uznanie za swoją rolę jako Ilsa Faust w filmach serii Mission: Impossible od piątej części Mission: Impossible – Rogue Nation (2015). Oprócz udziału w serii Mission: Impossible, Ferguson pojawiła się również w innych filmach, takich jak Dziewczyna z pociągu (2016) i Największy showman (2017).

Simon Pegg to brytyjski aktor, komik, scenarzysta i producent filmowy. Urodził się 14 lutego 1970 roku w Brockworth, w Anglii. Pegg zyskał popularność dzięki swojej roli jako Benji Dunn, techniczny i komputerowy ekspert w serii filmów Mission: Impossible. Jest również znany z występów w innych filmach, takich jak Shaun of the Dead (2004), Hot Fuzz (2007) i Star Trek (2009), gdzie wcielił się w postać Scottaya.

Ving Rhames to amerykański aktor filmowy i telewizyjny. Urodził się 12 maja 1959 roku w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych. Rhames zyskał rozpoznawalność jako Luther Stickell, lojalny przyjaciel i członek zespołu Ethana Hunta w serii filmów Mission: Impossible. Jest również znany z innych filmów, takich jak Pulp Fiction (1994) i Dzień próby (1998).

Ci aktorzy wnieśli znaczący wkład w serię Mission: Impossible i wcielając się w swoje charakterystyczne postacie, przyczynili się do popularności i sukcesu filmów z tej serii.

Fabuła filmu Mission: Impossible Dead Reckoning  cały film.

Ethan Hunt i jego zespół IMF wyruszają w niebezpieczną misję, aby odnaleźć przerażającą broń, która stanowi zagrożenie dla ludzkości, zanim wpadnie w niewłaściwe ręce. Z kontrolą nad przyszłością i losem świata na szali, a mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelna wyścigowa podróż wokół globu. Stawiając czoła tajemniczemu i potężnemu przeciwnikowi o imieniu Gabriel, Ethan zmuszony jest zastanowić się, że nic nie może mieć większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, o których najbardziej mu zależy

Podsumowanie 

Przypomnijmy, że Mission: Impossible 7 zadebiutuje w polskich kinach już 14 lipca.

Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Mission Impossible 7 (2023)
Tytuł oryginału Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

Reżyser

Obsada

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Simon Pegg isBenjamin 'Benji' Dunn
Benjamin 'Benji' Dunn
Vanessa Kirby isThe White Widow
The White Widow
Henry Czerny isEugene Kittridge
Eugene Kittridge
Shea Whigham isJasper Briggs
Jasper Briggs

Podobne tytuły

Psy 3 W imię zasad (2020)
Plane
Dogman (2023)
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia (2023)
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor 2023
Godzilla Minus One (2023)
Monster (2023)
Irati 2023
Życzenie (2023)
Mission: Impossible 1996
Pitbull. Ostatni pies (2018)
Niewierni w Paryżu (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda