Co się dzieje?

Trailer: Menu (2022)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Menu (2022)

Menu (2022)

Nov. 17, 2022USA107 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu


Menu cały film online Menu to czarna komedia autorstwa amerykańskiej ekipy filmowej. Fabuła skupia się na parze, która wyrusza na wyspę, aby tam, posmakować potrwa w drogiej restauracji. Okazuje się jednak, że menu jest inne niż w normalnych restauracjach.

Aktorzy:

  • Anya Taylor-Joy jako Lucinda
  • Ralph Fiennes jako Vincent
  • Nicholas Hoult jako Josh
  • John Leguizamo jako George
  • Michelle Gomez jako Sarah
  • Dhruv Uday Singh jako Rishi
  • Ingrid Oliver jako Emma
  • Zoe Boyle jako Tracy

Fabuła

Lucinda (Anya Taylor-Joy), znana krytyczka kulinarnej telewizji, zostaje zaproszona przez Vincenta (Ralph Fiennes), szefa kuchni nowego, prestiżowego restauracji, do udziału w tajemniczej degustacji. Wraz z innymi zaproszonymi gośćmi, w tym ambitnym szefem kuchni Joshem (Nicholas Hoult) i sprytną menedżerką Sarah (Michelle Gomez), Lucinda odkrywa, że degustacja nie jest tym, czym się wydaje, a prawdziwym celem wydarzenia jest coś znacznie bardziej przerażającego.

Opis fabuły

Menu cały film online to historia Lucindy, krytyczki kulinarnej telewizji, która zostaje zaproszona na tajemniczą degustację w nowej, prestiżowej restauracji. Wraz z innymi zaproszonymi gośćmi, Lucinda odkrywa, że degustacja nie jest tym, czym się wydaje, a prawdziwym celem wydarzenia jest coś znacznie bardziej przerażającego.

Aktorzy w Menu film cały online

W filmie występują znani aktorzy, w tym Anya Taylor-Joy jako Lucinda, Ralph Fiennes jako Vincent, Nicholas Hoult jako Josh, John Leguizamo jako George, Michelle Gomez jako Sarah, Dhruv Uday Singh jako Rishi, Ingrid Oliver jako Emma i Zoe Boyle jako Tracy.

Ocena filmu

Menu film cały online to interesujący horror komediowy, który łączy w sobie elementy grozy i humoru. Reżyseria Marka Myloda oraz scenariusz Setha Reissa i Willa Tracy’ego są dobrze dopracowane, a aktorstwo w wykonaniu Anyi Taylor-Joy, Ralpha Fiennesa i reszty obsady jest znakomite. Film otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i zdobył uznanie widzów.

Uczucia oglądających:

Osoby oglądające „The Menu” były zaskoczone i zafascynowane fabułą filmu, która wciąga widza od pierwszych minut. Oglądając film, czuły napięcie i grozę, ale jednocześnie doceniały sceny humorystyczne. Wrażenie zrobiła również gra aktorska, szczególnie Anyi Taylor-Joy i Ralpha Fiennesa. Menu film cały online to interesujący film, który łączy w sobie różne gatunki i z pewnością zadowoli fanów horrorów oraz komedii. Z jednej strony mamy klimatyczne sceny grozy, a z drugiej zabawne dialogi i sytuacje, które łagodzą napięcie. Warto zwrócić uwagę na niespodziewany i oryginalny wątek fabularny, który wciąga widza i sprawia, że film trzyma w napięciu do samego końca. Aktorsko film stoi na bardzo wysokim poziomie, a Anya Taylor-Joy i Ralph Fiennes pokazują swoje duże umiejętności aktorskie. „The Menu” to zdecydowanie film, który warto zobaczyć, szczególnie jeśli szukasz czegoś ciekawego, co zaskoczy i rozbawi jednocześnie.

Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Menu (2022)
Tytuł oryginału The Menu
IMDb Rating 7.2 243,585 głosów
TMDb Rating 7.244 2,490 głosów

Reżyser

Mark Mylod
Reżyser

Obsada

Ralph Fiennes isChef Julian Slowik
Chef Julian Slowik
Anya Taylor-Joy isMargot Mills
Margot Mills
Nicholas Hoult isTyler Ledford
Tyler Ledford
John Leguizamo isMovie Star
Movie Star
Reed Birney isRichard Leibrandt
Richard Leibrandt

Podobne tytuły

Holy Spider (2022)
John Wick 5
Sala samobójców. Hejter 2020
Pitbull. Nowe Porządki 2016
Zgubiony telefon (2023)
Trzynaście Żyć (2022)
Kokainowy miś (2023)
Szybcy i wściekli 10 (2023)
Batman (2022)
Polowanie 2023
Nawiedzony dwór (2023)
Infiesto (2023)

(8) comments

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda