Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Limbo (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Limbo (2023)

Feb. 23, 2023Australia108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głosowanie

Opis filmu

Limbo to film online a także australijski film reżysera Ivana Sena, który skupia się na życiu grupy imigrantów z Afganistanu, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swojego kraju z powodu konfliktów zbrojnych. Bohaterowie filmu próbują odnaleźć swoje miejsce w nowym środowisku, walcząc z samotnością i przeciwnościami losu. W trakcie filmu dochodzi do wielu nieoczekiwanych wydarzeń, które zmieniają życie bohaterów na zawsze. Film porusza ważne tematy, takie jak imigracja, kulturowe różnice i tożsamość, a jednocześnie dostarcza widzom wciągającej opowieści pełnej emocji i poetycznych krajobrazów.

Reżyser Limbo filmu online

Reżyserem Limbo jest australijski twórca filmowy Ivan Sen, znany przede wszystkim ze swojego stylu, który łączy w sobie elementy różnych gatunków filmowych, takich jak western, noir czy thriller. Sen jest także znanym reżyserem dokumentalistyki, a jego filmy poruszają ważne tematy społeczne i kulturowe, takie jak m.in. trudne relacje między rdzennymi mieszkańcami Australii a osadnikami białej rasy.

Główne role w filmie

W rolach głównych w filmie występują Simon Baker, znany z serialu „The Mentalist” i filmów takich jak „Killer Inside Me” czy „The Devil Wears Prada„, Rob Collins, aktor i reżyser związany z australijską sceną teatralną, a także Natasha Wanganeen, która zdobyła uznanie za swoją rolę w filmie „Rabbit-Proof Fence”. W obsadzie filmu znajduje się także Nicholas Hope, aktor, scenarzysta i reżyser, znany z takich filmów jak „Bad Boy Bubby” czy „Scoop”.

Aktorzy w „Limbo” wcielają się w postacie imigrantów z Afganistanu, którzy zostali zmuszeni do ucieczki z kraju ze względu na wojnę i konflikty zbrojne. Ich bohaterowie starają się odnaleźć w nowym środowisku, ale muszą zmagać się z problemami takimi jak samotność, izolacja i trudne relacje z lokalną społecznością. Wraz z kolejnymi wydarzeniami, jakie mają miejsce w trakcie filmu, zmieniają się ich postawy i podejście do życia, a także pojawiają się nowe wyzwania, z którymi muszą sobie poradzić.

Podsumowanie

„Limbo” to australijski film kryminalny reżyserowany przez Ivana Sena, w którym występują m.in. Simon Baker, Rob Collins, Natasha Wanganeen i Nicholas Hope. Film opowiada historię grupy imigrantów z Afganistanu, którzy musieli opuścić swoją ojczyznę z powodu konfliktów zbrojnych i teraz próbują odnaleźć swoje miejsce w nowym kraju. Tematy poruszane w filmie dotyczą kulturowych różnic, tożsamości i trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się uchodźcy.

Reżyser Ivan Sen znany jest ze swojego stylu łączącego różne gatunki filmowe oraz z filmów dokumentalnych poruszających ważne tematy społeczne i kulturowe. W rolach głównych występują znani australijscy aktorzy, którzy wcielają się w postacie imigrantów z Afganistanu.

Nie jest jeszcze wiadomo, gdzie będzie można obejrzeć „Limbo”, ale warto śledzić premiery festiwalowe i kinowe, aby nie przegapić premiery. W zależności od kraju i platformy, film może pojawić się na różnych serwisach streamingowych. Możliwe również, że film zostanie wydany na płytach DVD lub Blu-ray.

Limbo (2023)
Tytuł oryginału Limbo
IMDb Rating 6.3 51 głosów
TMDb Rating 6 1 głosów

Reżyser

Ivan Sen
Reżyser

Obsada

Podobne tytuły

Światłonoc (2022)
W gorsecie (2022)
Tyle, co nic (2023)
John Wick 4 (2023)
Luther: Zmrok (2023) – cały film online
Chleb i sól
Rzut Życia (2022)
W nich cała nadzieja (2023)
Godzilla Minus One (2023)
Johnny (2022)
Wyrwa (2023)
Uśmiech losu (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda