Co się dzieje?

Trailer: Król dopalaczy (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Król dopalaczy (2023)

Król dopalaczy (2023)

Jan. 13, 2023PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głosowanie

Opis filmu

Jak szybko i łatwo zgarnąć wielką kasę w Polsce u progu lat 2000? Wielu chciało to wiedzieć, ale Dawid po prostu musiał! Gdy upadł biznes jego ojca, rodzina z dnia na dzień znalazła się na lodzie, a on musiał wziąć za nią odpowiedzialność. Wtedy ktoś rzucił pomysł: dopalacze! Absolutnie legalne zamienniki narkotyków. Całkowicie bezpieczna zabawa dla tysięcy młodych ludzi. Pomysł chwycił, a kasa z dnia na dzień robiła się coraz większa. Dawid rozwijał firmę nie mogąc nadążyć z realizacją zamówień. Jego nadworny chemik wymyślał coraz bardziej wymyślne formuły. Wydawało się, że świat leży u jego stóp: piękne kobiety, szybkie auta, szacunek gangsterskiego świata i układy na najwyższych szczeblach władzy.

Niestety wkrótce okazało się, że dopalacze nie są jednak tak całkiem legalne i zupełnie bezpieczne. Co gorsza, znalazł się policjant, którego nie dało się przekupić, a konkurencja tylko czekała na okazję, by dopaść Dawida.

Wstęp.  Król dopalaczy bez limitu.

Król dopalaczy bez limitu to historia, która opowiada o młodym mężczyźnie imieniem Dawid, który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, gdy jego ojciec zbankrutował. Aby utrzymać rodzinę, Dawid postanowił sprzedawać dopalacze – legalne zamienniki narkotyków, które były popularne w Polsce na początku lat 2000. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a firma Dawida rozwijała się niezwykle szybko, przynosząc ogromne zyski.

Dawid żył w luksusie, miał wiele kobiet, szybkie samochody i szanujących go ludzi w świecie przestępczym. Jednakże, wkrótce okazało się, że dopalacze nie są całkowicie bezpieczne i legalne, a policja rozpoczęła poszukiwania sprzedawcy. Konkurencja była również gotowa wykorzystać każdą szansę, by zdobyć przewagę na rynku i dopaść Dawida.

Reżyser. Król dopalaczy online.

Reżyserem filmu  Król dopalaczy film online jest Patrycjusz Kostyszyn (ur. 15 sierpnia 1979 r. w Warszawie) – polski reżyser, scenarzysta, twórca filmów, teledysków i reklam. Ukończył reżyserię i produkcje filmowa na University of California, Los Angeles. oraz psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS. Jego ostatni film GO FISH! był prezentowany m.in. podczas festiwali w Cannes, Nowym Yorku, Los Angeles czy na Bahamach. Jest fanem perfekcyjnie zaplanowanych, dopracowanych w każdym detalu kadrów, ale świetnie odnajduje się także w bardziej brudnym i reportażowym stylu filmowania.

Aktorzy. Król dopalaczy film .

Tomasz Włosok

Vanessa Aleksander

Łukasz Simlat

Rafał Maćkowiak

Agnieszka Grochowska

Janusz Chabior

Marek Kalita

Katarzyna Gałązka

Grażyna Szapołowska

Chcesz zobaczyć Król dopalaczy ? Zobacz fabułę.

Dopalacze, czyli substancje syntetyczne, stanowią poważny problem w Polsce, gdzie kraj ten jest jednym z liderów w produkcji i konsumpcji tychże. Pomimo zamknięcia ponad 1000 sklepów sprzedających te substancje po ich delegalizacji w 2010 roku, nadal występuje kilka tysięcy zatrucia rocznie. Film „Król dopalaczy” zagłębia się w historię legalnego imperium narkotykowego, które zostało zbudowane na luki w prawie oraz ludzkich tragediach. Skupia się na motywacjach, transformacji i upadku ludzi zaangażowanych w ten biznes. Ten film to badanie psychologiczne postaci i środowiska społeczno-prawnego, a nie hołd dla głównego bohatera. To emocjonujący film akcji, który stawia przed widzem postać, która wybrała drogę prowadzącą w bardzo ciemne miejsce. W filmie występuje ponad stu bohaterów, w tym Tomasz Włosok jako tytułowy bohater, Łukasz Simlat jako główny antagonist oraz Weronika Rosati jako główna aktorka. Produkcja filmu jest zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, uwzględniającymi czynniki społeczne i środowiskowe.

To pierwsza w Polsce produkcja społecznie odpowiedzialna, skupiająca się na trzech filarach: istotności społecznej, praktykach przyjaznych dla środowiska oraz zmianie społecznej. Celem jest pokazanie, że syntetyczne narkotyki niszczą nie tylko tych, którzy je zażywają, ale także tych, którzy przekształcili je w biznes. Film  online król dopalaczh jest produkowany we współpracy z Fundacją Avalon, a na ekranie pojawiają się również osoby niepełnosprawne. Budżet na wysokiej jakości film tego typu może wynosić od kilku milionów złotych do kilkuset milionów dolarów. W Polsce jednak wyzwanie leży w ograniczonej widowni, co utrudnia pozyskanie finansowania.

Podsumowanie. Król dopalaczy cały film online 

Ten film to będzie petarda w polskim kinie. Na pewno to propozycja dla fanów ambitnego kina. Zapraszamy do obejrzenia tego kryminalnego thrillera psychologicznego z udziałem gwiazdorskiej obsady! U nas znajdziesz Król Dopalaczy  

Król dopalaczy (2023)
Tytuł oryginału Król dopalaczy

Podobne tytuły

Twórca (2023)
Pitbull 2005
Luther: Zmrok (2023) – cały film online
Rój (2023)
Kokainowy miś (2023)
Sala samobójców. Hejter 2020
Meg 2: The Trench (2023)
Pokusa
Batman (2022)
Wyrwa (2023)
Inside (2023)
Piła 10 (2023)

(6) comments

 • tytuł grzecznościowy 30/05/2023

  jeju uwielbiam filmy i można się śmiać, że jak oglądanie filmow to hobby ale u mnie tak jest 🙂

 • Harlem 30/05/2023

  niby spoko ale brakuje trochę filmów 😀

 • Roulette 01/06/2023

  czy oprócz wyszukiwania, mogę oglądać? czy tylko wyszukiwać? jak wyszukiwać to też spoko, bo nie będę tracić czasu na szukanie hehe

 • Mr. Big 02/06/2023

  świetna wyszukiwarka filmów i seriali, ja znalazłem sobie

 • Chica 03/06/2023

  W końcu znalazłem stronę, na której mogę legalnie wyszukiwać filmy online!!!!

 • Papi 05/06/2023

  dajcie więcej bajek plis XDD

Komentarze są zamknięte.
×
Ktoś właśnie ogląda