Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Król dopalaczy (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Król dopalaczy (2023)

Jan. 13, 2023PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głosowanie

Opis filmu

Jak szybko i łatwo zgarnąć wielką kasę w Polsce u progu lat 2000? Wielu chciało to wiedzieć, ale Dawid po prostu musiał! Gdy upadł biznes jego ojca, rodzina z dnia na dzień znalazła się na lodzie, a on musiał wziąć za nią odpowiedzialność. Wtedy ktoś rzucił pomysł: dopalacze! Absolutnie legalne zamienniki narkotyków. Całkowicie bezpieczna zabawa dla tysięcy młodych ludzi. Pomysł chwycił, a kasa z dnia na dzień robiła się coraz większa. Dawid rozwijał firmę nie mogąc nadążyć z realizacją zamówień. Jego nadworny chemik wymyślał coraz bardziej wymyślne formuły. Wydawało się, że świat leży u jego stóp: piękne kobiety, szybkie auta, szacunek gangsterskiego świata i układy na najwyższych szczeblach władzy.

Niestety wkrótce okazało się, że dopalacze nie są jednak tak całkiem legalne i zupełnie bezpieczne. Co gorsza, znalazł się policjant, którego nie dało się przekupić, a konkurencja tylko czekała na okazję, by dopaść Dawida.

Wstęp.  Król dopalaczy bez limitu.

Król dopalaczy bez limitu to historia, która opowiada o młodym mężczyźnie imieniem Dawid, który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, gdy jego ojciec zbankrutował. Aby utrzymać rodzinę, Dawid postanowił sprzedawać dopalacze – legalne zamienniki narkotyków, które były popularne w Polsce na początku lat 2000. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a firma Dawida rozwijała się niezwykle szybko, przynosząc ogromne zyski.

Dawid żył w luksusie, miał wiele kobiet, szybkie samochody i szanujących go ludzi w świecie przestępczym. Jednakże, wkrótce okazało się, że dopalacze nie są całkowicie bezpieczne i legalne, a policja rozpoczęła poszukiwania sprzedawcy. Konkurencja była również gotowa wykorzystać każdą szansę, by zdobyć przewagę na rynku i dopaść Dawida.

Reżyser. Król dopalaczy online.

Reżyserem filmu  Król dopalaczy film online jest Patrycjusz Kostyszyn (ur. 15 sierpnia 1979 r. w Warszawie) – polski reżyser, scenarzysta, twórca filmów, teledysków i reklam. Ukończył reżyserię i produkcje filmowa na University of California, Los Angeles. oraz psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS. Jego ostatni film GO FISH! był prezentowany m.in. podczas festiwali w Cannes, Nowym Yorku, Los Angeles czy na Bahamach. Jest fanem perfekcyjnie zaplanowanych, dopracowanych w każdym detalu kadrów, ale świetnie odnajduje się także w bardziej brudnym i reportażowym stylu filmowania.

Aktorzy. Król dopalaczy film .

Tomasz Włosok

Vanessa Aleksander

Łukasz Simlat

Rafał Maćkowiak

Agnieszka Grochowska

Janusz Chabior

Marek Kalita

Katarzyna Gałązka

Grażyna Szapołowska

Chcesz zobaczyć Król dopalaczy ? Zobacz fabułę.

Dopalacze, czyli substancje syntetyczne, stanowią poważny problem w Polsce, gdzie kraj ten jest jednym z liderów w produkcji i konsumpcji tychże. Pomimo zamknięcia ponad 1000 sklepów sprzedających te substancje po ich delegalizacji w 2010 roku, nadal występuje kilka tysięcy zatrucia rocznie. Film „Król dopalaczy” zagłębia się w historię legalnego imperium narkotykowego, które zostało zbudowane na luki w prawie oraz ludzkich tragediach. Skupia się na motywacjach, transformacji i upadku ludzi zaangażowanych w ten biznes. Ten film to badanie psychologiczne postaci i środowiska społeczno-prawnego, a nie hołd dla głównego bohatera. To emocjonujący film akcji, który stawia przed widzem postać, która wybrała drogę prowadzącą w bardzo ciemne miejsce. W filmie występuje ponad stu bohaterów, w tym Tomasz Włosok jako tytułowy bohater, Łukasz Simlat jako główny antagonist oraz Weronika Rosati jako główna aktorka. Produkcja filmu jest zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, uwzględniającymi czynniki społeczne i środowiskowe.

To pierwsza w Polsce produkcja społecznie odpowiedzialna, skupiająca się na trzech filarach: istotności społecznej, praktykach przyjaznych dla środowiska oraz zmianie społecznej. Celem jest pokazanie, że syntetyczne narkotyki niszczą nie tylko tych, którzy je zażywają, ale także tych, którzy przekształcili je w biznes. Film  online król dopalaczh jest produkowany we współpracy z Fundacją Avalon, a na ekranie pojawiają się również osoby niepełnosprawne. Budżet na wysokiej jakości film tego typu może wynosić od kilku milionów złotych do kilkuset milionów dolarów. W Polsce jednak wyzwanie leży w ograniczonej widowni, co utrudnia pozyskanie finansowania.

Podsumowanie. Król dopalaczy cały film online 

Ten film to będzie petarda w polskim kinie. Na pewno to propozycja dla fanów ambitnego kina. Zapraszamy do obejrzenia tego kryminalnego thrillera psychologicznego z udziałem gwiazdorskiej obsady! U nas znajdziesz Król Dopalaczy  

Król dopalaczy (2023)
Tytuł oryginału Król dopalaczy

Podobne tytuły

Bez litości 3. Ostatni rozdział (2023)
Gad (2023)
Bullet Train 2022
Sala samobójców. Hejter 2020
Pętla 2020
Pitbull 2005
Kokainowy miś (2023)
Krzyk VI (2023)
Pitbull. Nowe Porządki 2016
Pitbull. Ostatni pies (2018)
John Wick 3 (2019)
Dogman (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda