Co się dzieje?

Trailer: Kokainowy miś (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Kokainowy miś (2023)

Kokainowy miś (2023)

Drapieżnik, naćpany kokainą odszedł od zmysłów.Feb. 22, 2023USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu

Kokainowy miś cały film to jedna z najbardziej oczekiwanych premier filmowych 2023 roku. Oglądaj . To niezwykła opowieść o niedźwiedziu, który przypadkowo połknął miliony dolarów utraconej kokainy. Reżyserem i producentem filmu jest Elizabeth Banks, a scenariusz napisał Jimmy Wardena. Kokainowy miś to horror komediowy, który luźno opiera się na prawdziwej historii i przedstawia niezwykłe przygody niedźwiedzia, który stał się ofiarą okoliczności.

Akcja filmu rozgrywa się w latach osiemdziesiątych, gdy to kultura narkotykowa w USA była na bardzo wysokim poziomie. Kokaina była jednym z najpopularniejszych narkotyków, a jej wpływ na ludzi był ogromny. Właśnie w takim kontekście pojawia się niedźwiedź, który przypadkiem połyka miliony dolarów utraconej kokainy. Niedźwiedź staje się obiektem pożądania wielu ludzi, którzy chcą odzyskać utracone środki, a także trafia w sam środek walki pomiędzy handlarzami narkotyków.

Film Kokainowy miś to nie tylko przerażający horror, ale także komiczna opowieść o niezwykłym zwierzęciu, które przypadkiem znalazło się w centrum uwagi ludzi. Reżyserka Elizabeth Banks i scenarzysta Jimmy Warden stworzyli film, który łączy w sobie elementy kryminalne, komediowe i sensacyjne. Główną rolę w filmie gra niezwykle utalentowany niedźwiedź, który dzięki specjalnym efektom wydaje się realistyczny i autentyczny.

W filmie online Kokainowy miś możemy podziwiać również innych znakomitych aktorów, którzy wcielają się w różne postacie, z których każda jest niezwykle interesująca i barwna. W obsadzie znajdują się m.in. Michael Shannon, Edgar Ramirez, O’Shea Jackson Jr., Kate Micucci i Judy Greer. Każdy z aktorów przynosi coś wyjątkowego do filmu, dzięki czemu fabuła staje się jeszcze bardziej dynamiczna i emocjonująca. Kokainowy miś oglądaj .

Wydźwięk filmu Kokainowy miś to mieszanka emocji, która sprawia, że film jest nie tylko przerażający, ale także bardzo zabawny. Reżyserka Elizabeth Banks potrafiła doskonale połączyć elementy horroru, komedii i sensacji, dzięki czemu film jest nie tylko wart uwagi, ale również doskonałym pretekstem do wyciągnięcia refleksji na temat kultury narkotykowej i wpływu, jaki ta kultura wywiera na społeczeństwo.

W „Kokainowym Misiu” główną postacią jest właśnie ten tytułowy czarny niedźwiadek, który przypadkowo pochłania dużą ilość narkotyków. Od tej chwili jego zachowanie staje się coraz bardziej niestabilne i nieprzewidywalne, co skutkuje chaotyczną serią zdarzeń, w które zostają wplątani przypadkowi ludzie. Kokainowy miś oglądaj .

Reżyserką i producentką filmu jest Elizabeth Banks, znana z takich produkcji jak „Pitch Perfect” czy „Charlie’s Angels”. Za scenariusz odpowiada Jimmy Warden, którego debiut reżyserski „The Shining” został ciepło przyjęty przez widzów i krytyków.

„Kokainowy Miś” to film, który wciągnie widza w swoją szaloną, a jednocześnie zabawną i przerażającą historię. To opowieść o ludziach, którzy przypadkiem zostali wciągnięci w szaleńcze wydarzenia, a także o zwierzętach, które w nieprzewidywalny sposób wpływają na losy ludzi.

Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Kokainowy miś (2023)
Tytuł oryginału Cocaine Bear
IMDb Rating 6.6 1,694 głosów
TMDb Rating 7.1 26 głosów

Podobne tytuły

Mężczyzna imieniem Otto (2022)
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor 2023
John Wick 3 (2019)
Assassin (2023)
John Wick 2 (2017)
Top Gun: Maverick 2022
Bo się boi 2023
Kot w butach: Ostatnie życzenie (2022)
Psy 3: W imię zasad 2020
Mission: Impossible – Fallout 2018
Spuszczone ze smyczy (2023)
Bez litości (2023)

(5) comments

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda