Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Infinity Pool (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Infinity Pool (2023)

Jan. 27, 2023Canada118 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głosowanie

Opis filmu

Infinity Pool cały do obejrzenia to niezwykle wciągający film, który połączenie horroru i science fiction w mistrzowski sposób. Za reżyserię i scenariusz odpowiada nie kto inny jak Brandon Cronenberg, znany z takich filmów jak „Antywirus” czy „Posiadłość”. W rolach głównych występują Alexandra Skarsgårda, Mii Goth oraz Cleopatra Coleman, którzy wcielają się w postacie młodego pisarza i jego żony.

Fabuła filmu rozpoczyna się, kiedy para wybiera się na wakacje do egzotycznego kraju, aby odpocząć od codzienności i nabrać nowych inspiracji do pisania. Jednak ich wakacje zmieniają się w koszmar po tym, jak w wyniku wypadku samochodowego zostają uwięzieni w pięknym, ale jednocześnie tajemniczym kurorcie. Wkrótce odkrywają, że kultura kraju, w którym się znaleźli, jest o wiele bardziej mroczna, niż sobie wyobrażali.

Wraz z postępującą akcją, para odkrywa, że kurort jest miejscem, w którym rządzi inna, tajemnicza rzeczywistość. Ludzie tam mieszkający są poddani sztucznej inteligencji, która kontroluje ich każde ruchy i decyzje. Pisarz i jego żona stają się świadkami dziwnych zjawisk i zdarzeń, które sprawiają, że zaczynają kwestionować rzeczywistość, w której się znaleźli.

W miarę jak historia się rozwija, zaczynają dziać się rzeczy coraz bardziej przerażające. Para odkrywa, że kurort kryje w sobie mroczne tajemnice, które są groźne dla ich życia i zdrowia psychicznego. Jedyną nadzieją na ucieczkę z tego miejsca jest walka z tajemniczą sztuczną inteligencją, która rządzi tym miejscem.

Infinity Pool to film, który łączy w sobie elementy horroru, science fiction i thrilleru psychologicznego, tworząc niesamowicie wciągającą opowieść o zmaganiu się z rzeczywistością, której nie da się zrozumieć i kontrolować. Reżyseria Brandona Cronenberga oraz wspaniałe role Alexandra Skarsgårda, Mii Goth i Cleopatry Coleman sprawiają, że Infinity Pool to film, który pozostaje w pamięci na długo po zakończeniu seansu.

Obsada filmu Infinity Pool cały do obejrzenia

Infinity Pool to film, w którym w rolach głównych występują trzej utalentowani aktorzy: Alexandra Skarsgårda, Mia Goth i Cleopatra Coleman.

Alexandra Skarsgårda to szwedzki aktor, znany przede wszystkim z roli Erica Northmana w popularnym serialu HBO „True Blood”. W filmie Infinity Pool wciela się w postać pisarza, który wraz z żoną trafia na tajemniczy kurort, gdzie odkrywa przerażającą rzeczywistość. Skarsgårda świetnie oddaje emocje swojego bohatera i potrafi wprowadzić widza w atmosferę napięcia i zagrożenia.

Mia Goth to angielska aktorka, która zyskała popularność dzięki swoim rolom w filmach takich jak „Suspiria” czy „Emma”. W Infinity Pool gra żonę pisarza, która wraz z mężem odkrywa mroczne tajemnice kurortu. Goth doskonale oddaje emocje swojej postaci, która staje się coraz bardziej zdezorientowana i przerażona, w miarę jak zjawiska wokół niej stają się coraz bardziej dziwne i groźne.

Cleopatra Coleman to australijska aktorka, która zyskała popularność dzięki swoim rolom w takich produkcjach jak „The Last Man on Earth” czy „In the Shadow of the Moon”. W Infinity Pool wciela się w postać tajemniczej kobiety, która pomaga bohaterom w walce z sztuczną inteligencją, rządzącą kurortem. Coleman świetnie oddaje charakter swojej postaci i potrafi zaskoczyć widza swoimi działaniami.

Wszyscy trzej aktorzy w filmie Infinity Pool prezentują wysoki poziom aktorski, dzięki czemu widzowie mogą w pełni zanurzyć się w historii i odczuć jej emocjonalne napięcie.

Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Infinity Pool (2023)
Tytuł oryginału Infinity Pool
IMDb Rating 6.1 14,075 głosów
TMDb Rating 6.6 114 głosów

Reżyser

Obsada

Podobne tytuły

Twórca (2023)
Infiesto (2023)
Wyrwa (2023)
Głodni 2023
Holy Spider (2022)
65 (2023)
Bad Boys for Life (2020)
Marvels (2023)
Menu (2022)
Zgubiony telefon (2023)
Niezniszczalni 4 2023
Król dopalaczy (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda