Co się dzieje?

Trailer: Nawiedzony dwór (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Nawiedzony dwór (2023)

Nawiedzony dwór (2023)

Jul. 27, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głosowanie

Opis filmu

Nawiedzony dwór cały film to film, który połączy w sobie elementy komedii z horrorem i zjawiskami nadprzyrodzonymi. Został wyreżyserowany przez Justina Simiena i napisany przez Katie Dippold. Oto opis filmu, który z pewnością zainteresuje miłośników kina grozy.

Fabuła

Głównymi bohaterami filmu są rodzice – Jennifer (Rosario Dawson) i Trevor (Adam Devine) – oraz ich dzieci – Billy (Ty Simpkins) i Wendy (Mckenna Grace). Przeprowadzają się do posiadłości, która jest o wiele większa niż potrzebują, ponieważ Jennifer odziedziczyła ją po swoim zmarłym wujku. Jednak szybko okazuje się, że dom jest nawiedzony przez duchy, które nie pozwalają im normalnie żyć.

Obsada w Nawiedzony dwór cały film

W rolach głównych występują Rosario Dawson jako Jennifer, Adam Devine jako Trevor, Ty Simpkins jako Billy oraz Mckenna Grace jako Wendy. Obok nich w filmie zobaczymy również takich aktorów jak Tiffany Haddish, Danny Pudi czy Owen Wilson.

Scenariusz i reżyseria

Scenariusz Nawiedzony dwór został napisany przez Katie Dippold, która wcześniej napisała scenariusze do takich filmów jak „Seks w wielkim mieście” czy „Najlepszy film”. Reżyserem jest Justin Simien, znany z takich filmów jak „Dear White People” czy „Bad Hair”.

Elementy komediowe i horrorowe

Nawiedzony dwór to film, który łączy w sobie elementy komedii z horrorem. Z jednej strony mamy do czynienia z rodziną, która próbuje przetrwać w nawiedzonym domu, z drugiej zaś – z duchami, które nie pozwalają im żyć normalnie. W filmie pojawiają się również wątki romantyczne oraz przyjacielskie, które wzbogacają całą fabułę.

Muzyka w Nawiedzony dwór cały film online

Muzykę do Nawiedzony dwór skomponował Kris Bowers, znany z takich filmów jak „Green Book” czy „Ma Rainey’s Black Bottom”. To on odpowiadał za oprawę muzyczną całego filmu, która dodaje do niego odpowiedniego klimatu.

Podsumowanie

Nawiedzony dwór to film, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów kina grozy oraz komedii. Reżyseria Justina Simiena oraz scenariusz autorstwa Katie Dippold gwarantują dobrze zrealizowaną fabułę i spektakularne sceny, które dostarczą widzom mnóstwo emocji. Znakomita obsada, elementy romantyczne i przyjacielskie, a także odpowiednio dobrana muzyka sprawiają, że film ten będzie warty uwagi i z pewnością zrobi furorę wśród kinomanów. Nawiedzony dwórto zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych premier filmowych w 2023 roku.

Nawiedzony dwór (2023)
Tytuł oryginału Haunted Mansion

Podobne tytuły

Między nami żywiołami (2023)
Meg 2: The Trench (2023)
Na twoim miejscu (2023)
Spuszczone ze smyczy (2023)
Pierwszy dzień mojego życia (2023)
O psie, który jeździł koleją 2023
Tylko nie ty (2023)
Super Mario Bros. Film 2023
Piła 10 (2023)
Noc Dziękczynienia (2023)
Georgie ma się dobrze (2023)
Barbie (2023)

(4) comments

 • Baboczka 29/05/2023

  czy oprócz wyszukiwania, mogę oglądać? czy tylko wyszukiwać? jak wyszukiwać to też spoko, bo nie będę tracić czasu na szukanie hehe

 • monkey_see 30/05/2023

  dzięki tej stronie zawsze jest coś dla dzieci do wyszukania – to ideal

 • monkey_see 04/06/2023

  suuuuper ta stronka, dzięki niej mogę wyszukać filmy online bez konieczności przeszukiwania dziesiątek innych stron

 • LegoLord 04/06/2023

  prostota w wyszukiwaniu filmów! zawsze znajdę coś dla siebie, niezależnie od nastroju

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda