Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Nawiedzony dwór (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Nawiedzony dwór (2023)

Jul. 27, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu

Nawiedzony dwór cały film to film, który połączy w sobie elementy komedii z horrorem i zjawiskami nadprzyrodzonymi. Został wyreżyserowany przez Justina Simiena i napisany przez Katie Dippold. Oto opis filmu, który z pewnością zainteresuje miłośników kina grozy.

Fabuła

Głównymi bohaterami filmu są rodzice – Jennifer (Rosario Dawson) i Trevor (Adam Devine) – oraz ich dzieci – Billy (Ty Simpkins) i Wendy (Mckenna Grace). Przeprowadzają się do posiadłości, która jest o wiele większa niż potrzebują, ponieważ Jennifer odziedziczyła ją po swoim zmarłym wujku. Jednak szybko okazuje się, że dom jest nawiedzony przez duchy, które nie pozwalają im normalnie żyć.

Obsada w Nawiedzony dwór cały film

W rolach głównych występują Rosario Dawson jako Jennifer, Adam Devine jako Trevor, Ty Simpkins jako Billy oraz Mckenna Grace jako Wendy. Obok nich w filmie zobaczymy również takich aktorów jak Tiffany Haddish, Danny Pudi czy Owen Wilson.

Scenariusz i reżyseria

Scenariusz Nawiedzony dwór został napisany przez Katie Dippold, która wcześniej napisała scenariusze do takich filmów jak „Seks w wielkim mieście” czy „Najlepszy film”. Reżyserem jest Justin Simien, znany z takich filmów jak „Dear White People” czy „Bad Hair”.

Elementy komediowe i horrorowe

Nawiedzony dwór to film, który łączy w sobie elementy komedii z horrorem. Z jednej strony mamy do czynienia z rodziną, która próbuje przetrwać w nawiedzonym domu, z drugiej zaś – z duchami, które nie pozwalają im żyć normalnie. W filmie pojawiają się również wątki romantyczne oraz przyjacielskie, które wzbogacają całą fabułę.

Muzyka w Nawiedzony dwór cały film online

Muzykę do Nawiedzony dwór skomponował Kris Bowers, znany z takich filmów jak „Green Book” czy „Ma Rainey’s Black Bottom”. To on odpowiadał za oprawę muzyczną całego filmu, która dodaje do niego odpowiedniego klimatu.

Podsumowanie

Nawiedzony dwór to film, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów kina grozy oraz komedii. Reżyseria Justina Simiena oraz scenariusz autorstwa Katie Dippold gwarantują dobrze zrealizowaną fabułę i spektakularne sceny, które dostarczą widzom mnóstwo emocji. Znakomita obsada, elementy romantyczne i przyjacielskie, a także odpowiednio dobrana muzyka sprawiają, że film ten będzie warty uwagi i z pewnością zrobi furorę wśród kinomanów. Nawiedzony dwórto zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych premier filmowych w 2023 roku.

Nawiedzony dwór (2023)
Tytuł oryginału Haunted Mansion

Podobne tytuły

Trolle 3 (2023)
Osobliwości sycylijskie (2022)
Alibi.com 2 (2023)
Chupa 2023
Przesilenie zimowe (2023)
When You Finish Saving The World (2023)
Egzorcysta: Wyznawca (2023)
Czarna owca (2021)
Pukając do drzwi (2023)
Bo się boi 2023
Magic Mike Ostatni taniec (2023)
Cały ten seks (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda