Co się dzieje?

Trailer: Filip
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Filip

Filip

Sep. 15, 2022Unknown125 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głosowanie

Opis filmu

Historia młodego człowieka

Filip film online to poruszający polski dramat filmowy, który opowiada historię młodego człowieka, który próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu. Głównym bohaterem jest Filip (w tej roli świetny debiutujący aktor), który mieszka w niewielkim miasteczku i marzy o lepszej przyszłości.

Walka o marzenia

Filip ma wiele marzeń i ambicji, jednak życie nie jest łatwe dla młodego człowieka z małego miasta. Chłopak musi walczyć z przeciwnościami losu i pokonać wiele trudności, by osiągnąć swoje cele. Jednak dzięki swojej determinacji i siłom, które czerpie z miłości i wsparcia bliskich, Filip zaczyna zdobywać swoje marzenia.

Adaptacja powieści Leopolda Tyrmanda

Film „Filip” to adaptacja powieści Leopolda Tyrmanda o tym samym tytule. Reżyser Michał Kwieciński z wielką wrażliwością i profesjonalizmem przelał na ekran historię młodego człowieka, który chce odnaleźć swoje miejsce w świecie. W filmie pojawiają się ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, ambicja i walka z przeciwnościami losu.

Wspaniałe aktorstwo

W filmie „Filip” wspaniałe aktorstwo odgrywa kluczową rolę. Wszyscy aktorzy wspaniale odnaleźli się w swoich rolach, a ich postaci wydają się być prawdziwe i autentyczne. W obsadzie pojawiają się m.in. doświadczony aktor Marek Kondrat oraz debiutujący aktor, który wcielił się w tytułowego bohatera.

Obsada filmu „Filip” to grupa wspaniałych aktorów, którzy wspaniale odnaleźli się w swoich rolach i zrobili na widzach duże wrażenie. Eryk Kulm, debiutujący aktor, wspaniale poradził sobie z trudnym zadaniem. Zadaniem stworzenia autentycznej postaci tytułowego bohatera. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej, film „Filip” to wspaniała pozycja dla miłośników polskiego kina.

Eryk Kulm, młody aktor, który zagrał tytułowego bohatera w filmie „Filip”, zrobił na widzach duże wrażenie swoim występem. Kulm to utalentowany i ambitny aktor, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Jego rola w filmie „Filip” to debiut aktorski, jednak młody artysta wspaniale poradził sobie z trudnym zadaniem i udowodnił swoje nieprzeciętne zdolności aktorskie.

Obok Kulma, w filmie pojawili się również doświadczeni aktorzy, tacy jak Maja Szopa czy Victor Meutelet, którzy wspaniale odnaleźli się w swoich rolach i zrobili na widzach duże wrażenie.

Podsumowanie

Film „Filip” to poruszająca opowieść o młodym człowieku, który pragnie odnaleźć swoje miejsce w świecie. Dzięki wspaniałej reżyserii, scenariuszowi na kanwie powieści Leopolda Tyrmanda i znakomitej grze aktorskiej, film porusza ważne tematy i z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów na długo. „Filip” to pozycja obowiązkowa dla miłośników polskiego kina i dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą historię i wspaniałe aktorstwo.

Filip
Tytuł oryginału Filip
IMDb Rating 6.8 27 głosów

Podobne tytuły

When You Finish Saving The World (2023)
Niezniszczalni 4 2023
Heaven in Hell (2023)
Fanfik 2023
Priscilla (2023)
Dobra osoba (2023)
TÁR (2022)
Rój (2023)
Irati 2023
Bogowie 2014
Imperium światła (2022)
Rzut Życia (2022)

(8) comments

 • świetna strona dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrymi filmami

 • Dzięki tej stronie zawsze mogę znaleźć coś interesującego, bardzo polecam! 🙂

 • Przytul króliczka 31/05/2023

  Uwielbiam tę stronę, bo zawsze mogę znaleźć tu coś dla siebie

 • strona, dzięki której możemy zaoszczędzić czas i pieniądze, bo nie musimy tracić czasu na szukanie coś co nas nie interesuje a czas to pieniądz wole zapłacić i mieć z głowy wyszukiwanie

 • Love Bug 02/06/2023

  suuuuper ta stronka, dzięki niej mogę wyszukać filmy online bez konieczności przeszukiwania dziesiątek innych stron

 • Roman Ostrowski 03/06/2023

  jak zaczynałam uczyć się hiszpanskiego to strona mi pomogła wyszukać właśnie filmy do nauki języka dla mnie extra!

 • Głupia gęś 03/06/2023

  dzięki, mogę wyszukiwać filmy z różnych gatunków

 • Talizman 04/06/2023

  wow genialna strona! Zawsze szukałem dobrych stron z wyszukiwarkami filmów online ale ta jest kozak

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda