Co się dzieje?

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.

Źródła wideo 507 wyświetleń Zgłoś błąd

  • Zobacz trailer
Tyler Rake 2 (2023)
Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji.

Tyler Rake 2 (2023)

Jun. 16, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 głosowanie

Opis filmu

Tyler Rake 2 to amerykański film akcji z 2023 roku, który jest kontynuacją filmu Tyler Rake (ang. Extraction) z 2020 roku. Reżyserem filmu jest Sam Hargrave, a w rolach głównych występują Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal i Randeep Hooda. Film jest dostępny online, do obejrzenia na różnych platformach streamingowych.

Fabuła filmu online Tyler Rake 2

Akcja filmu Tyler Rake cda rozpoczyna się po wydarzeniach z pierwszej części. W której to Tyler Rake (Chris Hemsworth), były komandos, zostaje wynajęty do porwania syna międzynarodowego handlarza narkotyków. W „Tyler Rake 2” Tyler Rake powraca, by stawić czoła kolejnemu niebezpieczeństwu. Tym razem jego zadaniem jest ochrona międzynarodowego polityka i jego rodziny, którzy zostali celami zamachów terrorystycznych. Tyler Rake musi wykorzystać swoje umiejętności i siłę, by przetrwać i ocalić życie ludzi, których ma chronić.

Obsada

W roli głównej występuje Chris Hemsworth, znany przede wszystkim z roli Thora w Marvel Cinematic Universe. W filmie występują również Rudhraksh Jaiswal jako Ovi Mahajan Jr., syn handlarza narkotyków. Randeep Hooda jako Saju Rav, były wojskowy, a także Golshifteh Farahani jako Nik Khan. Agentka MI6, która pomaga Tylerowi Rake w jego misji.

Reżyseria i produkcja

Reżyserem filmu jest Sam Hargrave, znany przede wszystkim jako koordynator kaskaderów w takich filmach jak „Avengers: Wojna bez granic” i „Avengers: Koniec gry”. Hargrave debiutował jako reżyser w pierwszej części „Extraction”. W drugiej części ponownie odpowiadał za koordynację kaskaderską. Za produkcję filmu odpowiadają między innymi Joe Russo i Anthony Russo. Znani przede wszystkim jako producenci i reżyserowie filmów z Marvel Cinematic Universe.

Krótki ekskluzywna zapowiedź filmu Tyler Rake 2

Odbiór całego filmu online

Tyler Rake 2 cda spotkał się z mieszana reakcją krytyków. Część z nich chwaliła film za dynamiczną akcję i dobrze zagrane role. Inni krytykowali go za brak oryginalności i przewidywalność. Pomimo mieszanych opinii, film okazał się sukcesem komercyjnym i stał się jednym z najchętniej oglądanych filmów na platformie Netflix.

Zwiastun i premiera filmu Tyler Rake 2

Na chwilę obecną nie został jeszcze udostępniony oficjalny zwiastun filmu Tyler Rake 2 cały film, ale można się spodziewać, że pojawi się on w ciągu najbliższych miesięcy.

Tyler Rake 2 gdzie obejrzeć? Będzie dostępny do obejrzenia za pośrednictwem platformy Netflix, na której można już obejrzeć pierwszą część. Będzie to kolejna produkcja, która powstała w ramach umowy Netflixa z bracia Russo.

Podsumowanie filmu Tyler Rake 2 online

Tyler Rake 2 cały film online to produkcja akcji, który będzie kontynuacją popularnej pierwszej części z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Choć premiera nie jest jeszcze dokładnie ustalona, spodziewać się można, że film pojawi się w serwisie Netflix w ciągu najbliższych miesięcy. Widzowie będą mogli obejrzeć kolejne przygody Tylora Rake’a, który stanie przed nowymi wyzwaniami, a wszystko to z pewnością będzie niezapomnianym widowiskiem dla miłośników gatunku.

Opis Tyler rake 1

Tyler Rake 2 (2023)
Tyler Rake 2 (2023)
Tyler Rake 2 (2023)
Tyler Rake 2 (2023)
Tyler Rake 2 (2023)
Tytuł oryginału Extraction 2

Podobne tytuły

Piotruś Pan i Wendy 2023
Kobiety mafii 2 (2019)
Trzynaście Żyć (2022)
Infiesto (2023)
Marvels (2023)
Krzyk VI (2023)
65 (2023)
Nóż w nocnej ciszy (2023)
Przymierze (2023)
Holy Spider (2022)
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023)
Gra fortuny (2023)
×
Ktoś właśnie ogląda