Co się dzieje?

Trailer: Creed 3 (2023)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Creed 3 (2023)

Creed 3 (2023)

Mar. 01, 2023116 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głosowanie

Opis filmu

Creed 3 cały film online to kolejna odsłona filmowej serii „Rocky”. Tym razem skupia się na życiu Adonisa „Creeda” Johnsona, syna słynnego mistrza boksu Apollo Creeda. Po dwóch udanych filmach, w których Creed szukał swojego miejsca w świecie boksu i zyskał uznanie fanów, przyszedł czas na kolejną część. Zapowiada się jako jedna z najbardziej emocjonujących i wyczekiwanych produkcji kinowych w 2023 roku.

Adonis Creed

Fabuła filmu online

Fabuła Creed 3 skupia się na Adonisie Creedzie, który jako zawodowy bokser zdobył wiele laurów, ale wciąż nie osiągnął pełni swojego potencjału. Po wielu latach walki na ringu zaczyna rozumieć, że nie tylko umiejętności techniczne, ale również mentalność i podejście do życia są kluczowe dla sukcesu w sporcie i w życiu. Jego życie zmienia się jednak nieoczekiwanie, gdy zostaje oskarżony o przestępstwo i trafia do więzienia. Tam poznaje młodego i ambitnego boksera, którego postanawia trenować i przygotować do walki o mistrzostwo świata. Jednocześnie musi zmierzyć się z demonami przeszłości i swoimi słabościami, by ponownie zyskać szacunek fanów i odkryć prawdziwe powołanie.

Obejrzyj obsadę filmu Creed

W filmie Creed 3 ponownie wystąpi Michael B. Jordan jako Adonis Creed, Tessa Thompson jako jego partnerka, a także Sylvester Stallone jako Rocky Balboa, legendarny trener i mentor Creed’a. Po raz pierwszy w serii pojawi się natomiast aktor i reżyser, znany z filmów „Black Panther” i „Fruitvale Station”, Ryan Coogler, który tym razem będzie pełnił funkcję producenta. W obsadzie pojawią się również nowe twarze, takie jak Jonathan Majors, znany z serialu „Lovecraft Country”, który zagra przeciwnika Creed’a na ringu.

Reżyserem zostanie sam główny bohater Creed 🤯

Reżyserem Creed 3 będzie Michael B. Jordan, który tym razem zadebiutuje na stanowisku reżysera. Jordan już wcześniej wyreżyserował kilka krótkometrażowych filmów. Dlatego zyskał uznanie krytyków za swoją pracę, więc nie powinno być wątpliwości co do jego umiejętności. Ponadto, jako aktor zna serię „Rocky” od podszewki i doskonale wie, czego oczekują fani.

Wielka produkcja Creed 3 całego filmu

Produkcją Creed 3 zajmie się studio Metro-Goldwyn-Mayer, a dystrybucją – Warner Bros. Pictures. Premiera filmu planowana jest na 23 listopada 2023 roku, czyli na dzień przed Świętem Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych.

Metro Goldwyn Mayer

Produkcja filmu rozpoczęła się w maju 2022 roku w Atlancie, a następnie przeniosła się do Filadelfii – miasta, które odgrywa kluczową rolę w serii „Rocky”. Będzie ono także będzie również ważnym elementem fabuły Creed 3. W trakcie produkcji filmu pojawiło się wiele zdjęć zza kulis. Wywołały duże zainteresowanie wśród fanów, a także wiele spekulacji dotyczących fabuły.

Oczekiwania co do produkcji Creed 3 cały film

Creed 3 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów kinowych w 2023 roku. Seria „Rocky” cieszyła się ogromną popularnością już od pierwszej części. Pojawienie się Adonisa Creed’a w kolejnych filmach przyciągnęło jeszcze większą uwagę fanów. W trzeciej odsłonie oczekujemy nie tylko na emocjonujące walki na ringu. Również na rozwój postaci i ich relacji, a także na poruszenie ważnych tematów społecznych i życiowych.

Krótkie podsumowanie

Creed 3 cały film to kolejna odsłona serii „Rocky”. Skupia się na życiu i karierze Adonisa Creed’a, syna słynnego mistrza boksu Apollo Creeda. W trzeciej części oczekujemy na emocjonujące walki na ringu. Oczekujemy teżr ozwoju postaci i ich relacji, a także na poruszenie ważnych tematów społecznych i życiowych. W filmie ponownie wystąpią Michael B. Jordan, Tessa Thompson i Sylvester Stallone, a reżyserią zajmie się sam Jordan. Premiera filmu planowana jest na 23 listopada 2023 roku, a produkcja trwa obecnie w Filadelfii.

Creed 3 (2023)
Creed 3 (2023)
Creed 3 (2023)
Creed 3 (2023)
Creed 3 (2023)
Tytuł oryginału Creed III

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Jonathan Majors isDamien Anderson
Damien Anderson
Phylicia Rashād isMary Anne Creed
Mary Anne Creed
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Tony Bellew isPretty Ricky Conlan
Pretty Ricky Conlan
Mila Davis-Kent isAmara Creed
Amara Creed

Podobne tytuły

Rój (2023)
Szybcy i wściekli 10 (2023)
John Wick 4 (2023)
Furioza 2
Wieloryb
Kobiety mafii 2018
Looper – Pętla czasu 2012
John Wick 3 (2019)
Dziewczyny z Dubaju 2021
Pitbull. Ostatni pies 2018
Les Trois Mousquetaires: D’Artagnan 2023
Psy 3: W imię zasad 2020

(6) comments

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda