Co się dzieje?

Trailer: Babilon (2022)
Źródło trailera: IMDB

Zaloguj się

Skorzystaj z wyszukiwarki filmów.

Błędny login lub hasło.
Babilon (2022)

Babilon (2022)

Dec. 22, 2022USA189 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głosowanie

Opis filmu

Babilon to film online cały, który z pewnością przyciągnie uwagę miłośników kina, a szczególnie tych, którzy lubią produkcje z gatunku komediodramatu. To historia z Hollywood, którą opowiedział nam genialny Damien Chazelle, reżyser i scenarzysta takich filmów jak „La La Land” czy „Whiplash”.

W „Babilonie” spotykamy się z Bradem Pittem, który wciela się w postać weterana kina, który stara się przetrwać w czasach, gdy przemysł filmowy zaczyna się zmieniać. Margot Robbie natomiast gra ambitną i zdeterminowaną aktorkę, która jest gotowa na wiele, aby osiągnąć swoje cele. Diego Calva wciela się w postać młodego reżysera, który chce zrealizować swoje marzenia i zrobić wielki film, natomiast Jean Smart gra agentkę, która prowadzi interesy w branży filmowej. Jovan Adepo wciela się w postać ambitnego asystenta reżysera, a Li Jun Li w postać tłumaczki.

Film opowiada historię z czasów kiedy Hollywood był w fazie swojego rozwoju, pełnego namiętności, poświęceń i ambicji. Bohaterowie zmagają się z trudnościami, jakie stawia przed nimi przemysł filmowy i ciężka praca, jaką trzeba włożyć, aby odnieść sukces. Chazelle w filmie odwołuje się do wielu motywów charakterystycznych dla Hollywood, jak chociażby relacje między gwiazdami a ich fanami, wpływ kina na społeczeństwo oraz konflikty między producentami a artystami.

Warto zaznaczyć, że Babilon film online cały to nie tylko świetna obsada, ale również doskonała realizacja techniczna. Film zaskakuje nie tylko doskonałym scenariuszem, ale również wyjątkową oprawą wizualną, która wspaniale oddaje klimat Hollywood lat 20-tych. Znakomita muzyka, klimatyczne zdjęcia i doskonałe kostiumy, wszystko to sprawia, że film „Babilon” to prawdziwa uczta dla oczu i uszu.

Podsumowując, „Babilon” to film, który zaskoczy każdego swoim niebanalnym podejściem do tematu Hollywood i przemysłu filmowego. To produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom kina, jak i fanom dobrych historii, które są nie tylko ciekawe, ale również pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Damien Chazelle raz jeszcze udowadnia, że jest jednym z największych talentów reżyserskich swojego pokolenia, a Brad Pitt, Margot Robbie, Diego Calva, Jean Smart, Jovan Adepo i Li Jun Li zapewniają doskonałe aktorskie występy, które sprawiają, że fabuła filmu staje się jeszcze bardziej przekonująca i emocjonująca. To film, który dostarcza widzom zarówno rozrywki, jak i refleksji na temat Hollywood i przemysłu filmowego.

W „Babilonie” widzimy, jak trudno jest przetrwać w świecie kina, który zawsze był pełen wewnętrznych konfliktów i walk o władzę. Mimo to, bohaterowie filmu pokazują, że warto walczyć o swoje marzenia i pasje, nawet jeśli jest to bardzo trudne. To również historia o tym, że w przemysł filmowy zaangażowani są ludzie o różnych charakterach i motywacjach, ale w końcu wszyscy łączą się w jednym celu – zrobić dobry film.

Wydźwięk filmu „Babilon” to nie tylko komediowy i dramatyczny, ale również nostalgiczny. Przypomina nam o dawnych czasach, gdy kino było w pełni swojej świetności, ale jednocześnie pokazuje, że Hollywood zawsze musi się zmieniać i adaptować do nowych realiów. „Babilon” to film, który z pewnością zostanie z widzami na długo po seansie, zachęcając ich do refleksji i kontynuowania dyskusji na temat przemysłu filmowego.

Wielu krytyków uważa, że „Babilon” to jedno z najlepszych dzieł filmowych roku 2022. Nie ma wątpliwości, że reżyser Damien Chazelle oraz gwiazdy takie jak Brad Pitt, Margot Robbie, Diego Calva, Jean Smart, Jovan Adepo i Li Jun Li stworzyli coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. To film, który z pewnością będzie długo pamiętany przez widzów i którego warto zobaczyć nie tylko ze względu na obsadę, ale również na wartość artystyczną.

Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Babilon (2022)
Tytuł oryginału Babylon
IMDb Rating 7.3 77,550 głosów
TMDb Rating 7.596 1,167 głosów

Reżyser

Obsada

Brad Pitt isJack Conrad
Jack Conrad
Margot Robbie isNellie LaRoy
Nellie LaRoy
Diego Calva isManny Torres
Manny Torres
Jean Smart isElinor St. John
Elinor St. John
Flea isBob Levine
Bob Levine
Jovan Adepo isSidney Palmer
Sidney Palmer
J.C. Currais isTruck Driver
Truck Driver
Jimmy Ortega isElephant Wrangler
Elephant Wrangler
Hansford Prince isJoe Holiday
Joe Holiday

Podobne tytuły

Bogowie 2014
Skołowani 2023
Dawna ja (2023)
Na twoim miejscu (2023)
Shazam! Gniew bogów (2023)
Air 2023
Les Trois Mousquetaires: D’Artagnan 2023
Znachor (2023)
W gorsecie (2022)
Raport Pileckiego (2023)
Biały szum (2022)
Inside (2023)

(2) comments

  • Cookie Monster 05/06/2023

    dopiero po rejestracji mogłem wyszukiwać filmy i nie tracić czasu na szukaniu czegoś spoko

  • Kinga Michalak 05/06/2023

    bardzo fajna strona, na której można znaleźć filmy z różnych krajów mega mi się podoba john wick 4

Zostaw komentarz

×
Ktoś właśnie ogląda